Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

12. apríla 2024

Varšava varovala občanov, aby aktuálne necestovali do Izraela, Libanonu a na palestínske územiaPoľsko vyzvalo svojich občanov, aby necestovali do Izraela, na palestínske územia a do Libanonu. Ministerstvo zahraničia vo Varšave varovalo, že môže nastať náhla eskalácia vojenských operácií a v jej dôsledku ...Zdieľať
aptopix_israel_palestinians_58613 676x451 12.4.2024 (SITA.sk) - Poľsko vyzvalo svojich občanov, aby necestovali do Izraela, na palestínske územia a do Libanonu. Ministerstvo zahraničia vo Varšave varovalo, že môže nastať náhla eskalácia vojenských operácií a v jej dôsledku môžu vzniknúť obmedzenia v doprave, ktoré by mohli spôsobiť ťažkosti pri odchode.


Informuje o tom spravodajský portál Sky News. Výstrahu Poľsko zverejnilo v čase hrozieb odvetného útoku Iránu, ktorý viní Izrael z nedávneho smrteľného útoku na konzulát v sýrskom Damasku.

V súvislosti s regionálnym napätím Česko zase vyzvalo občanov, aby necestovali do Iránu, informuje spravodajský portál Novinky.cz. Tých, ktorí tam sú, tiež vyzvalo, aby krajinu opustili.

Podobné cestovné odporúčania ako Poľsko a Česko nedávno prijali aj ďalšie krajiny, ako napríklad Francúzsko, Rusko a India.


Zdroj: SITA.sk - Varšava varovala občanov, aby aktuálne necestovali do Izraela, Libanonu a na palestínske územia © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Hasiči zasahovali na sídlisku v Poprade, zo šiesteho poschodia vyskočil človek
<< predchádzajúci článok
Brusel si plánuje posvietiť na nelegálne opatrenie, dôvodom je nemecký zákon o poplatkoch za vývoz plynu mimo krajinu