Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. októbra 2017

Videli ste Ludvika? Z domu v Majcichove mal ukradnúť šperky a hovotosťPolícia vyhlásila pátranie po 59-ročnom Ludvikovi Biharim z Piešťan, ktorý bol spolupáchateľom lúpeže v rodinnom dome v Majcichove pri Trnave.Zdieľať
Polícia vyhlásila pátranie po 59-ročnom Ludvikovi Biharim z Piešťan, ktorý bol spolupáchateľom lúpeže v rodinnom dome v Majcichove pri Trnave. Foto: TASR - KR PZ v Trnave
Trnava 12. októbra (TASR) – Polícia vyhlásila pátranie po 59-ročnom Ludvikovi Biharim z Piešťan, ktorý mal byť spolupáchateľom lúpeže v rodinnom dome v Majcichove pri Trnave. Dvoch jeho spolupáchateľov zadržala. Informovala o tom dnes krajská policajná hovorkyňa v Trnave Mária Linkešová.


Trojica zaparkovala ešte v závere septembra sivý Opel Vectra pred domom, cez voľný priestor v bránke našli zo zadnej strany kľúč a vošli do nezamknutého objektu. Domáca pani, ktorá sa do domu vrátila iba o pol hodinu neskôr, zistila, že jej chýba hotovosť aj zlaté šperky. Všetko nahlásila na políciu a škodu si predbežne vyčíslila na šperkoch za 5000 eur a zvyšok v hotovosti.

"Kriminalisti krátko na to zadržali 35-ročného muža a na druhý deň aj o rok mladšiu ženu, oboch z okresu Hlohovec. Dvojica sa najskôr vyhovárala, ale nakoniec ich vyšetrovateľ pod ťarchou dôkazov obvinil zo zločinu krádeže. Spolu s nimi je obvinený aj Ludvik Bihari. Ak niekto tohto muža videl a pozná miesto jeho súčasného pobytu, akékoľvek informácie nech oznámi polícii na čísle 158. Obvineným osobám hrozí za uvedený skutok trest odňatia slobody na tri až desať rokov," dodala Linkešová.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
N. PACEK: Éra lacných peňazí sa končí, úrokové sadzby budú rásť
<< predchádzajúci článok
Colníci zhabali fejky za státisíce eur: Predajcovi hrozí vysoká pokuta

Videli ste Ludvika? Z domu v Majcichove mal ukradnúť šperky a hovotosť - diskusné fórum čitateľov