Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

05. septembra 2020

VIDEO: Marek Ztracený predstavuje nový videoklip s Karlom RodenomJe to jedna z najpozitívnejších piesní, čo som napísal, hovorí spevák.Zdieľať
klip

 

Marek Ztracený je aktuálne najväčším českým hitmakerom. Jeho najnovší album Planeta jménem stres, ktorý vydal vo februári tohto roka, získal hneď po vydaní zlatú platňu a priniesol prvý veľký hit Tak se nezlob. Druhým singlom z albumu je skladba Když tě život kope do zadku, ku ktorej vznikol i videoklip so známym hercom Karlom Rodenom.


„Když tě život kope do zadku je jedna z najpozitívnejších piesní, čo som napísal a nie náhodou som ju predstavil v posledný deň prázdnin. Od teraz nás život zase bude trochu viac kopať do zadku a hovoril som si, že pozitívne piesne budeme potrebovať. Navyše, je to z nového album moja najobľúbenejšia, čo sa týka živého hrania. V novom klipe exceluje asi najväčší herec súčasnosti Karel Roden, ktorého sa mi podarilo presvedčiť na jednej z jeho schôdzok, ako veľmi stojím o to, aby hral v mojom klipe. Karel zareagoval fantasticky a po pár dňoch už sme spoločne s Martinom Linhartom a Pavlou Dostálovou zo 68 pictures písali scenár,“ uviedol pre médiá Ztracený.
Dvakrát za sebou 22. a 23. februára vypredal Marek pražskú O2 arénu, tieto koncerty ocenili desaťtisíce fanúšikov. V máji ohlásil koncertné turné Restart 2021 po najväčších halách v Čechách a na Morave a zároveň aj dvojnásobný návrat 20. a 21. februára 2021 do O2 arény. Prvý z dvojice pražských koncertov je už vypredaný.
 

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Po filme Meky vydáva Miro Žbirka 3CD The Best of a knihu Songbook
<< predchádzajúci článok
Vyskúšajte úžasnú silu olivového oleja - pre zdravie aj krásu

VIDEO: Marek Ztracený predstavuje nový videoklip s Karlom Rodenom - diskusné fórum čitateľov