Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

11. novembra 2023

Video: Martin Kráľ a Martin Chodúr vydávajú spoločný singel Dobré časyRežisérom a kameramanom videoklipu je Niko Soldán, o mix master a finálne aranžmán pesničky sa postaral Ján Zborovjan.Zdieľať
Video: Martin Kráľ a Martin Chodúr vydávajú spoločný singel Dobré časy

 

Slovenský hudobný skladateľ a klavirista Martin Kráľ sa opäť spojil s populárnym českým spevákom Martinom Chodúrom. Ich druhý spoločný singel s názvom Dobré časy je oslavou príjemných chvíľ, ale aj výnimočných životných momentov.

"V jedno krásne nedeľné ráno, hneď po prebudení, som pocítil silnú inšpiráciu. Sadol som si ku klavíru a začal skladať novú pesničku. Pri každej note sa mi vybavovali tie najkrajšie chvíle, strávené s mojou priateľkou," spomína Kráľ na vznik pesničky.

Po nahratí pesničky v štúdiu sa ju rozhodol poslať Chodúrovi, ktorý si ju vypočul a po krátkej chvíli mu zaslal hotový text s demonahrávkou spevu.

"Je to o dobrých časoch, ako ich vnímam ja. O chvíli, keď sme spokojní s tým, čo máme. Nemáme ničoho priveľa ani nám nič nechýba. Vieme čo robiť a kam ísť. Je to skôr momentálny pocit, ktorý nanešťastie netrvá dlho. Taká náhla epifánia šťastia," hovorí Chodúr.

Singel Dobré časy vychádza spolu s videoklipom. Režisérom a kameramanom videoklipu je Niko Soldán, o mix master a finálne aranžmán pesničky sa postaral Ján Zborovjan.


 


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nomináciám na ceny Grammy vládne speváčka SZA, Taylor Swift zase prekonala rekord
<< predchádzajúci článok
V Košiciach sa opäť uskutoční Festival sakrálneho umenia, návštevníci si budú môcť vychutnať aj dobročinnú šošovicovú polievku (video)