Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

04. júna 2021

Video: Skupina Heľenine oči predstavila nový singel Srdce mojeK piesni Srdce moje vydali aj videoklip, ktorý sa natáčal už začiatkom mája, ale na svoju finálnu podobu musel počkať do konca mesiaca.Zdieľať
Video: Skupina Heľenine oči predstavila nový singel Srdce moje Skupina Heľenine oči predstavila nový singel Srdce moje. Po skladbe NAKA je druhým od tejto kapely, ktorý zároveň avizuje vydanie nového albumu. Táto skladba je oproti predchádzajúcim špecifická tým, že na nej prvýkrát spolupracovali s externým producentom. TASR o tom informoval líder skupiny Martin Mihalčin.
„Chceli sme ako ďalší singel vydať niečo svieže, čo bude po ťažkých časoch a pred príchodom leta vyvolávať u ľudí hlavne optimizmus a pozitívne pocity. Máme toho na výber viac, ale ako druhý singel sme sa rozhodli zaradiť práve túto pieseň, pretože vyslovene vyžaruje dobrú atmosféru a chce sa nám pri nej krútiť zadkom,“ hovorí Mihalčin a dodáva: „Táto skladba mala pôvodne úplne iný text, ale pri práci s producentom Adamom A. Kurucom sme tak nejak prirodzene vbehli do balkánskej témy. Text som teda prepísal a prispôsobil 'feelingu' piesne a pekne to tam sadlo. Adam je fakt šikovný hudobník a keďže nám to spolu výborne fungovalo, dohodli sme sa, že sa bude podieľať aj na celom novom albume, ktorý aktuálne nahrávame v prešovskom štúdiu u Martina Migaša.“

K piesni Srdce moje vydali aj videoklip, ktorý sa natáčal už začiatkom mája, ale na svoju finálnu podobu musel počkať do konca mesiaca.

„Pieseň Srdce moje sa dočkala aj veselého vizuálu, ktorého sa zhostil môj kamarát, režisér Michal Nemtuda s kameramanom Martinom Čechom. Na účinkovanie v klipe sme okrem iných kamarátov prehovorili aj vynikajúceho herca Martina Šalachu, ktorý ma v tomto vyslovene baví. Krásne nám tam zatancovali dievčatá zo skupiny Bailadora dance group, a zahrali si tam samozrejme aj chlapci z kapely,“ upresnil líder kapely.

Nový album kapely pod názvom Cirkus 22 je už vraj skoro pripravený a plánujú ho vydať v októbri tohto roka.

Vstupneky na koncerty tu https://www.ticketportal.sk/nevent/NAS-FESTIVAL/?idpartner=60

Foto: Stana Topolska


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Poslanci OĽaNO podávajú trestné oznámenie na speváka Jakubca, pobúrilo ich nenávistné video proti Rómom
<< predchádzajúci článok
Video: Skupina Vidiek predstavuje novú pieseň Dohodnime sa

Video: Skupina Heľenine oči predstavila nový singel Srdce moje - diskusné fórum čitateľov