24. mája 2008

Víťazom Slovnaft Rally Poliak Grzyb

Víťazom dvojdňového podujatia Slovnaft Rally Bratislava sa v Pezinku a jeho okolí stal Poliak Gregorz Grzyb na fiate, druhú priečku si vybojoval Čech Jaroslav Orsák na mittsubishi a ako tretí prišiel do ...

BRATISLAVA 24. mája (WEBNOVINY) - Víťazom dvojdňového podujatia Slovnaft Rally Bratislava sa v Pezinku a jeho okolí stal Poliak Gregorz Grzyb na fiate, druhú priečku si vybojoval Čech Jaroslav Orsák na mittsubishi a ako tretí prišiel do cieľa Jozef Béreš na fiate. "Je to pre nás super. Konečne sa nám podarilo dôjsť do cieľa. Vyhrali sme, preto sa veľmi tešíme. Boli by sme radi, keby sa nám aj na ďalších súťažiach tak darilo, ako v Bratislave," povedal krátko po skončení podujatia Grzyb. "Bolo to veľmi tesné, bojovali sme o druhú priečku, ale nepodarilo sa to. To je rely," vyhlásil najlepší Slovák vo výsledkovej listine Jozef Béreš. Slovnaft Rally Bratislava - konečné poradie: 1. Gregorz Grzyb: (Fiat Abarth Grande Punto), 2. Jaroslav Orsák (Mitsubishi Lancer Evo IX), 3. Jozef Béreš: (Fiat Abarth Grande Punto), 4. Igor Drotár: (Škoda Octavia WRC), 5. Peter Gavlák: (Mitsubishi Lancer Evo IX) SITA

Boston oplatil Detroitu prehru, vedie 2:1 na zápasy