Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

24. októbra 2021

Vo vnútrobloku na Púpavovej ulici v Bratislave vznikne kvetinový park, pribudnú aj šachové stoly (foto)Vo vnútrobloku na Púpavovej ulici v bratislavskej Karlovej Vsi vznikne kvetinový park. Ako informuje mestská časť na sociálnej sieti, počas októbra vo vnútrobloku pribudli nové záhony, ktoré na jar ...Zdieľať
247377378_4586920681367305_5398508590959096885_n 676x507 24.10.2021 (Webnoviny.sk) - Vo vnútrobloku na Púpavovej ulici v bratislavskej Karlovej Vsi vznikne kvetinový park. Ako informuje mestská časť na sociálnej sieti, počas októbra vo vnútrobloku pribudli nové záhony, ktoré na jar rozkvitnú pestrofarebnými kvetmi a doplnia ich aj okrasné trávy.


„Chýbať nebudú ani záhony ruží a v novembri pribudnú aj nové stromy," uviedla mestská časť, ktorá projekt realizuje s finančnou pomocou Bratislavského samosprávneho kraja.

Novinkou budú šachové stoly, na ktorých si budú môcť zahrať obyvatelia z okolia. „Bezbariérovú úpravu podstúpil aj chodník, ktorý sem vedie od Púpavovej smerom od Karloveskej a priamo v parku vybudovali nové chodníky z dlažby," poznamenala Karlova Ves.

Úpravy realizovali s pomocou pracovníčok referátu životného prostredia a zamestnancov karloveských verejnoprospešných služieb či referátu dopravy.


Zdroj: Webnoviny.sk - Vo vnútrobloku na Púpavovej ulici v Bratislave vznikne kvetinový park, pribudnú aj šachové stoly (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pápežovi sa nepáči vracanie migrantov do Líbye, detenčné centrá prirovnáva ku koncentračným táborom
<< predchádzajúci článok
Krajniak bude musieť vysvetliť peniaze v schránkových firmách. Sulík vidí priaznivo, že vo veci už koná

Vo vnútrobloku na Púpavovej ulici v Bratislave vznikne kvetinový park, pribudnú aj šachové stoly (foto) - diskusné fórum čitateľov