Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

17. januára 2020

Výbuch skladu pyrotechniky v Mexiku zabil dvoch ľudí, okolie evakuovaliDvaja ľudia zahynuli a jeden bol vážne zranený pri výbuchu skladu pyrotechniky v mexickom meste Zumpango pri severnom okraji hlavného mesta krajiny. Vláda federálneho štátu Mexiko, ktorý je ...Zdieľať
17.1.2020 (Webnoviny.sk) - Dvaja ľudia zahynuli a jeden bol vážne zranený pri výbuchu skladu pyrotechniky v mexickom meste Zumpango pri severnom okraji hlavného mesta krajiny.


Vláda federálneho štátu Mexiko, ktorý je tvorený okolím mexickej metropoly, na svojom internetovom informačnom portáli uviedla, že jeden muž prišiel o život na mieste štvrtkovej explózie a jedna žena zomrela v nemocnici.

V piatok vláda informovala, že tretia neidentifikovaná osoba utrpela ťažké popáleniny a je vo "veľmi vážnom stave" v nemocnici. Okolie výbuchu z preventívnych dôvodov dočasne evakuovali. Časť metropolitnej oblasti, v ktorej sa nachádza mesto Zumpango, je známa výrobou pyrotechniky, ale aj desiatkami nešťastí každý rok, často so smrteľnými následkami.
Zdroj: Webnoviny.sk - Výbuch skladu pyrotechniky v Mexiku zabil dvoch ľudí, okolie evakuovali © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ústupky Američanom podľa prezidenta Kuby k ničomu nepovedú
<< predchádzajúci článok
Prezidentka Čaputová si predvolá Čižnára a Lučanského, zaujíma ju prepustenie Trnku

Výbuch skladu pyrotechniky v Mexiku zabil dvoch ľudí, okolie evakuovali - diskusné fórum čitateľov