Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

09. októbra 2019

Vyhlásenia zverejňované v TASR budú aj na stránke Teraz.skNajnovšie vyhlásenia, oznámenia a stanoviská zo Zóny verejného záujmu TASR budú dostupné aj na stránke Teraz.sk.Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR/AP
Bratislava 9. októbra (TASR) – Najnovšie vyhlásenia, oznámenia a stanoviská zo Zóny verejného záujmu TASR budú dostupné aj na stránke Teraz.sk.


„Vyhlásenia boli aj doteraz bezplatne prístupné verejnosti na stránke tasr.sk. Vzhľadom na to, že túto stránku navštevujú najmä klienti TASR a novinári, rozhodli sme sa prístup k vyhláseniam, oznámeniam a stanoviskám vytvoriť aj prostredníctvom stránky Teraz.sk, ktorú navštevuje široká verejnosť,“ uviedol generálny riaditeľ TASR Vladimír Puchala.

Na základe zákona o TASR tlačová agentúra vo verejnom záujme vydáva v úplnom znení vyhlásenia prezidenta Slovenskej republiky, vlády Slovenskej republiky, Ústavného súdu Slovenskej republiky, Najvyššieho kontrolného úradu Slovenskej republiky, predsedu Národnej rady Slovenskej republiky, predsedu vlády Slovenskej republiky, iných ústavných činiteľov, Kancelárie prezidenta Slovenskej republiky, Kancelárie Národnej rady Slovenskej republiky, Kancelárie Súdnej rady, Kancelárie verejného ochrancu práv a ústredných orgánov štátnej správy, ak o to požiadajú.

Tieto vyhlásenia sú v úplnom znení zverejňované na stránke TASR a aktuálne aj na stránke Teraz.sk.

„Urobili sme na stránke niekoľko úprav. V hornej časti hlavnej stránky sme posilnili úlohu rýchlych krátkych správ z rubriky Práve teraz a pridali sme rubriku Vyhlásenia,“ uviedol šéfredaktor Teraz.sk Daniel Forgács. „Ak bude mať čitateľ záujem prečítať si vyhlásenie niektorého z ústavných činiteľov v plnom znení, bez novinárskeho spracovania, má možnosť nájsť najnovšie vyhlásenia na stránke Teraz.sk. K dispozícii je aj prelinkovanie na stránku TASR, kde sú k dispozícii aj staršie vyhlásenia,“ dodal Forgács.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Komisia Súdnej rady si pozve sudcov, ktorým mali byť zaistené telefóny
<< predchádzajúci článok
Koncern EDF opäť zvýšil náklady na moderný reaktor vo Flamanville

Vyhlásenia zverejňované v TASR budú aj na stránke Teraz.sk - diskusné fórum čitateľov