Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

11. júna 2019

Vyhlásili verejné obstarávanie kvôli zasadnutiu Ministerskej rady OBSEIlustračná snímka.Zdieľať
Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP
Bratislava 11. júna (TASR) - Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí (MZVaEZ) SR vyhlásilo verejné obstarávanie v súvislosti s organizačným zabezpečením 26. zasadnutia Ministerskej rady Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na Slovensku. TASR o tom informoval tlačový odbor ministerstva zahraničných vecí.


Na Slovensku sa 2. až 6. decembra uskutoční 26. zasadnutie Ministerskej rady OBSE, ktorej Slovensko od januára predsedá. Ministerská rada je rokovanie 57 účastníckych a 11 partnerských štátov OBSE na úrovni ministrov zahraničných vecí s očakávanou účasťou približne 1200 delegátov.

Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania bolo zverejnené 5. júna v európskom vestníku. Predpokladaná hodnota zákazky bola stanovená na 3,9 milióna eur bez DPH. Zdrojom financovania predmetu zákazky sú finančné prostriedky z rozpočtu MZVaEZ SR.

Lehota na predkladanie ponúk uplynie 8. júla o 10.00 h. Kritérium na vyhodnotenie ponúk je najnižšia cena a bude použitá elektronická aukcia.

Ministerská rada sa tradične schádza v decembri v predsedníckej krajine. V roku 2018 v závere talianskeho predsedníctva v OBSE sa zišla v Miláne, rok predtým sa uskutočnila vo viedenskom Hofburgu. V prípade Slovenska pôjde podľa rezortu diplomacie o bezprecedentné podujatie, ktoré je svojím rozsahom najväčším svojho druhu v našej modernej histórii.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Z pohľadu znižovania počtu dopravných nehôd bol rok 2018 úspešný
<< predchádzajúci článok
JAVYS dobudovala nové úložné priestory na Republikovom úložisku

Vyhlásili verejné obstarávanie kvôli zasadnutiu Ministerskej rady OBSE - diskusné fórum čitateľov