Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

29. júna 2007

Vyhlásili víťazov súťaže Objav roka vo finančných produktochV piatok boli vyhlásení víťazi súťaže Objav roka vo finančných produktoch v rámci súťaže Zlatá minca 2006. V investičnom životnom poistení pre zdravie a dôchodok za objav roka vyhlásili ...Zdieľať

BRATISLAVA 29. júna (WEBNOVINY) - V piatok boli vyhlásení víťazi súťaže Objav roka vo finančných produktoch v rámci súťaže Zlatá minca 2006. V investičnom životnom poistení pre zdravie a dôchodok za objav roka vyhlásili Wüstenrot poisťovňu, objavom roka pri stavebnom úvere do 1 mil. Sk bez skúmania s ročnou úrokovou sadzbou 2,9 % sa stala Prvá stavebná sporiteľňa a v kategórii prvé cestovné a horské poistenie cez esemesku označenie objav minulého roka získala poisťovňa Union.

Objav roka je samostatná kategória v rámci súťaže finančných produktov Zlatá minca. Ide o kategóriu, v ktorých súťažia spoločne produkty všetkých finančných subjektov. Na rozdiel od ostatných kategórií sa v nej neudeľuje prvé, druhé a tretie miesto, najlepšie produkty dostanú zhodne ocenenie objav roka. Každý finančný subjekt má právo nominovať jeden produkt, pričom každý môže byť v tejto kategórii nominovaný len raz, a to v roku, v ktorom sa uviedol na trh.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Poľsko žiada vysvetlenie k dohode zo summitu
<< predchádzajúci článok
Revízia teroristického zoznamu nepriniesla výrazné zmeny