Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

11. septembra 2019

VYKOĽAJIL SA VLAK REGIOJETU: Trať v úseku Bratislavy je neprejazdnáIlustračná snímka.Zdieľať
Ilustračná snímka. Foto: TASR - KR PZ v Bratislave
Bratislava 11. septembra (TASR) - Trať v úseku Bratislava-hlavná stanica a Bratislava-Nové Mesto je neprejazdná. Vykoľajil sa tam vlak RegioJet. Spoločnosť o tom informovala na sociálnej sieti.


"Vlaky RegioJet linky S70 sú skrátené po stanicu Bratislava-Nové Mesto. Neobsluhujú hlavnú stanicu," uviedol RegioJet.

Jediné vlaky, ktoré premávajú, sú Os 4323, Os 4325, Os 4327 a REX 1771. Vlaky môžu dosahovať vyššie meškania a sú odklonené cez stanicu Bratislava-Predmestie, ako priblížil dopravca.

Zo stanice Bratislava-Nové Mesto môžu cestujúci využiť električku číslo 4, ktorá premáva na Trnavské mýto, Kamenné námestie a pod Most SNP. "V električkách platia vďaka integrovanej doprave v Bratislavskom kraji rovnaké lístky ako v našich vlakoch," uvádza RegioJet.

Vlak Os 4328 mimoriadne ukončuje jazdu v Kvetoslavove pre osobu v koľajisku. Cestujúci si musia prestúpiť do vlaku Os 4332. Osobný vlak 4331 je podľa informácií RegioJetu odrieknutý.

"Náhradou je vlak REX 1771, ktorý bude zastavovať v rovnakých staniciach ako odrieknutý Os 4331," hovorí dopravca. Upozorňuje tiež na to, že vlaky budú mať vysoké meškania.Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Terčom kyberkriminality sa stávajú aj školské učebnice a materiály
<< predchádzajúci článok
Dopravca FlixBus chce byť do roku 2030 uhlíkovo neutrálny

VYKOĽAJIL SA VLAK REGIOJETU: Trať v úseku Bratislavy je neprejazdná - diskusné fórum čitateľov