Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

11. apríla 2021

Vypočúvanie kandidátov na sudcov Najvyššieho správneho súdu SR pokračuje počas troch dníSúdna rada SR bude od pondelka 12. do stredy 14. apríla pokračovať vo vypočúvaní kandidátov na sudcovZdieľať
sudca 676x430 11.4.2021 (Webnoviny.sk) - Súdna rada SR bude od pondelka 12. do stredy 14. apríla pokračovať vo vypočúvaní kandidátov na sudcov Najvyššieho správneho súdu SR. V priebehu troch dní vypočuje 15 uchádzačov o túto funkciu. Každý deň budú verejne vypočutí piati kandidáti.


Následne bude rada vo štvrtok 15. apríla verejne hlasovať o výsledkoch výberového konania dištančnou formou. Po verejnom hlasovaní predseda súdnej rady Ján Mazák vyhlási celkové výsledky výberového konania.

Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa Kancelárie Súdnej rady SR Veronika Müller.

Druhé kolo výberového konania na obsadenie 29 voľných miest sudcov na Najvyššom správnom súde SR sa bude konať v dňoch 11., 12., 18. a 19. mája 2021 so začiatkom o 9:00 v sídle Súdnej rady SR. Prihlásilo sa do neho 13 uchádzačov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Vypočúvanie kandidátov na sudcov Najvyššieho správneho súdu SR pokračuje počas troch dní © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Od pondelka sa plošne otvára 1. stupeň základných škôl a škôlky
<< predchádzajúci článok
Trnavská vodárenská spoločnosť predĺžila generálny pardon pre nepoctivých zákazníkov

Vypočúvanie kandidátov na sudcov Najvyššieho správneho súdu SR pokračuje počas troch dní - diskusné fórum čitateľov