Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    VyVolení

26. mája 2006

Vyvolení 2: Predposlednú duelovú trojicu tvoria Magdalénka, Peter a DanoDo predposledného Duelu reality šou Vyvolení poputuje s Magdalénkou Kurišovou a Petrom Matuškom aj Daniel Bittó.Zdieľať
       Dano "zinkasoval" zelenú šatku v Protiúdere od Petra, ktorého zase v stredu vyzvala na zmeranie síl Magdalénka. Peter sa v podstate rozhodoval medzi Jarom a Danom. Nakoniec však usúdil, že s posledným z niekdajších novousadlíkov majú lepšie vzťahy. Nepopulárna šatka tak pristála na ruke Danovi, ktorého meno zaznelo aj počas odporúčaní finalistov najčastejšie.

      "Jéžiš, veľa ščasťá," povedal svojsky Trnavčan Peter, keď po protiúdere podával Danovi ruku. "Zaujímavejšie" to vyzeralo chvíľu po Protiúdere. Peter si vysvetľoval názory s Magdalénkou. Podľa neho sa obrátila o 180 stupňov a po vysokom víťazstve Erika v Dueli sa priklonila na jeho stranu. A že si nestojí za svojím názorom.
      Magdalénke zase prekážalo, že jej Peter počas výčitiek nepozeral rovno do očí. Podľa oficiálnej internetovej stránky Vyvolených, tretí duelant Dano len v tichosti počúval a nakoniec so smiechom zahlásil: "Mňa ste nemali vybrať, ja som mal ísť až do finále."

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Čarovný plášť Harryho Pottera nemusí byť len fikcia
<< predchádzajúci článok
Vyvolení 2: Magdalénka si do Duelu berie Petra

Vyvolení 2: Predposlednú duelovú trojicu tvoria Magdalénka, Peter a Dano - diskusné fórum čitateľov