Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

01. decembra 2023

Za odvysielaním prejavu Zelenského v televízii na okupovanom Kryme bola ukrajinská rozviedkaZa odvysielaním prejavu ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského v televízii na Rusmi okupovanom polostrove Krym bola ukrajinská spravodajská služba.Zdieľať
biden_united_states_ukraine_24672 676x451 1.12.2023 (SITA.sk) - Za odvysielaním prejavu ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského v televízii na Rusmi okupovanom polostrove Krym bola ukrajinská spravodajská služba.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Referuje o tom web Ukrajinská pravda s odvolaním sa na zdroj v prostredí rozviedky. Podľa spomenutého zdroja bolo odvysielanie prejavu súčasťou súboru opatrení na obnovenie ukrajinskej suverenity nad okupovaným polostrovom.

Všetky kanály IPTV na okupovanom Kryme vysielali vo štvrtok prejav ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, šéfa obranného spravodajstva Kyryla Budanova a vrchného veliteľa ukrajinských ozbrojených síl Valerija Zalužného. Obyvatelia si to všimli približne o 21:30 miestneho času. Po chvíli si to uvedomili aj Rusi, ktorí vysielanie vypli a nahradili ho čiernou obrazovkou.Zdroj: SITA.sk - Za odvysielaním prejavu Zelenského v televízii na okupovanom Kryme bola ukrajinská rozviedka © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Trestnej činnosti mládeže ako aj detským obetiam sa venujú špecializovaní prokurátori
<< predchádzajúci článok
Vyšetrovanie šikany, kyberšikany a násilia páchaného na deťoch je jednou z priorít generálneho prokurátora