Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

28. januára 2021

Zadržaný podnikateľ Bödör zostáva za mrežami, súd zamietol jeho sťažnosť voči predĺženiu väzby


Tagy: väzba

Najvyšší súd (NS SR) zamietol sťažnosť Norberta B. aZdieľať
img_8959_copy 676x460 28.1.2021 (Webnoviny.sk) - Najvyšší súd (NS SR) zamietol sťažnosť Norberta B. a Petra K. voči predĺženiu väzby. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa NS SR Alexandra Važanová. Ako vysvetlila, senát 1T NS SR na štvrtkovom neverejnom zasadnutí zamietol sťažnosti obvinených. Tie boli podané proti uzneseniu Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), ktorým bola u oboch obvinených predĺžená lehota väzby do 1. apríla tohto roku.


Oboch obvinených zatkla Národná kriminálna agentúra (NAKA) v júli 2020 v rámci akcie „Dobytkár“. NAKA vtedy obvinila tri fyzické osoby a dve právnické osoby z legalizácie príjmov z trestnej činnosti. Trestná činnosť sa mala týkať Pôdohospodárskej platobnej agentúry (PPA) v ktorej malo dochádzať k vyplácaniu úplatkov v miliónových sumách.


Zdroj: Webnoviny.sk - Zadržaný podnikateľ Bödör zostáva za mrežami, súd zamietol jeho sťažnosť voči predĺženiu väzby © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: väzba
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Hlavný hygienik podľa Žilinku výnimkou pre pozitívnych poslancov na COVID-19 porušil zákon
<< predchádzajúci článok
O prácu v cestovnom ruchu už pre koronakrízu prišli stovky ľudí, podnikatelia sú na hranici existencie

Zadržaný podnikateľ Bödör zostáva za mrežami, súd zamietol jeho sťažnosť voči predĺženiu väzby - diskusné fórum čitateľov