Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

25. januára 2023

Západné tanky prinesú Ukrajine viac utrpenia a Európe viac napätia, tvrdí PeskovAmerické a európske dodávky tankov Ukrajine jej prinesú viac utrpenia a Európe viac napätia, vyhlásil v stredu hovorca Kremľa. Dmitrij Peskov pre televíziu CNN povedal, ...Zdieľať
russia_ukraine_tensions_93733 26ca57ac9a9d4879baa2e55cfd461e6e 676x451 25.1.2023 (Webnoviny.sk) - Americké a európske dodávky tankov Ukrajine jej prinesú viac utrpenia a Európe viac napätia, vyhlásil v stredu hovorca Kremľa. Dmitrij Peskov pre televíziu CNN povedal, že viac zbraní nezabráni Rusku v dosiahnutí jeho cieľov.Nemecká vláda v stredu potvrdila, že poskytne Ukrajine tanky Leopard 2 a schváli žiadosti ďalších krajín, ktoré by chceli spraviť to isté. Americká administratíva zase podľa nemenovaných zdrojov plánuje poslať zhruba 30 amerických tankov M1 Abrams.

Ruský veľvyslanec v USA Anatolij Antonov v utorok v noci reagoval na informácie o dodaní amerických tankov s tým, že je to provokácia a „ak sa rozhodne o presune M1 Abrams do Kyjeva, americké tanky budú bezpochyby zničené ako všetky ostatné vzorky vojenského vybavenia NATO“.


Zdroj: Webnoviny.sk - Západné tanky prinesú Ukrajine viac utrpenia a Európe viac napätia, tvrdí Peskov © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vynaliezavosť týchto bláznov je podľa Fica nekonečná a hovorí o čiernom dni pre demokraciu (video)
<< predchádzajúci článok
Kto hlasoval za zmenu ústavy? Proti boli smeráci, Hlas-SD, Gyimesi, Tabák aj ďalší