Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Zapojte sa do akcie Tiket za tiket a odmena je vaša!Populárna akcia Tiket za tiket pokračuje aj tento týždeň a trvá do 31. januára. Nestrácajte preto vzácny čas. Zabavte sa s Niké, skúste šťastie, stavte na Petru Vlhovú už dnes a dostanete 10 ...Zdieľať
new project 9 676x444 26.1.2021 (Webnoviny.sk) - Populárna akcia Tiket za tiket pokračuje aj tento týždeň a trvá do 31. januára. Nestrácajte preto vzácny čas. Zabavte sa s Niké, skúste šťastie, stavte na Petru Vlhovú už dnes a dostanete 10 eur!


Fenomenálna lyžiarka z Liptova úspešne navyšuje bodový náskok pred svojimi súperkami. Stále má vedúci pozíciu a blíži sa tak k splneniu svojho sna a tým je zisk veľkého krištáľového glóbusu. Snehová kráľovná Peťa Vlhová dnes zabojuje o pódiové umiestnenie na pretekoch v obrovskom slalome v talianskom Kronplatze. Potom sa presunie do Nemecka, kde sa cez víkend predvedie v rýchlostných disciplínach v Garmish-Partenkirchene. Tipnite si ako sa Petre podarí zabodovať a odmena vás neminie.

Postup je jednoduchý


Na začiatok potvrďte záujem o bonus. Následne si počas trvania akcie stavte na Peťu, alebo aj na akékoľvek iné podujatie z ponuky športu Alpské lyžovanie a to s vkladom minimálne 10 eur. Následne vás Niké odmení 10 eurami úplne zadarmo vo voľnom tikete.

Voľný tiket môžete využiť do troch dní od jeho pripísania. Stačí si ho uplatniť na kurzové stávky s celkovým kurzom aspoň 1,05. Viac informácii nájdete tu.

Registrovať v Niké sa oplatí


Vyššie uvedené akcia je určená pre všetkých hráčov Niké. No pokiaľ ním ešte nie ste, aj pre vás máme skvelú ponuku. Zaregistrujte sa na www.nike.sk práve teraz! Niké vám následne po registrácii a doplnení vašich údajov pripíše na vaše konto 20 eur úplne zadarmo!

Informačný servis


Zdroj: Webnoviny.sk - Zapojte sa do akcie Tiket za tiket a odmena je vaša! © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Centrum zdieľaných služieb spoločnosti Henkel Slovensko v Bratislave sa mení na Global Business Solutions⁺
<< predchádzajúci článok
Snemovňa reprezentantov predložila Senátu ústavnú žalobu proti Donaldovi Trumpovi

Zapojte sa do akcie Tiket za tiket a odmena je vaša! - diskusné fórum čitateľov