Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

08. marca 2012

Zastávku Zochova čoskoro poľudštia, čaká ju rekonštrukciaV Bratislave zrenovujú jednu z najvyťaženejších zastávok mestskej hromadnej dopravy Zochova, rekonštrukciu zrealizuje a zaplatí spoločnosť J&T Real Estate. Ako agentúru SITA informovala ...Zdieľať
zastavka zochova BRATISLAVA 8. marca (WEBNOVINY) - V Bratislave zrenovujú jednu z najvyťaženejších zastávok mestskej hromadnej dopravy Zochova, rekonštrukciu zrealizuje a zaplatí spoločnosť J&T Real Estate.


Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa spoločnosti Katarína Krajňáková, s rekonštrukčnými prácami chcú začať v máji, trvať by mali najviac osem týždňov. Renovácia by mala stáť niekoľko desiatok tisíc eur.

"Presnú sumu dnes nevieme povedať vzhľadom na to, že nie je definitívne jasný rozsah prác," uviedla hovorkyňa, podľa ktorej budú mať v najbližších dvoch týždňoch viac informácií aj vizualizáciu, ktorú zverejnia.

Krajňáková informovala, že chod frekventovanej zastávky chcú obmedziť čo najmenej, pracovať na jej oprave budú preto v noci. Ako dodala, spoločnosť verí, že zastávku nebude treba presúvať. Zastávku Zochova zrevitalizujú v smere do Petržalky, súčasťou prác bude aj vyčistenie vchodu do podchodu zo zastávky a jeho antigrafitový náter.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Japonsko podpíše s Ruskom mier, keď mu vráti Kurily
<< predchádzajúci článok
Matovičovci si kladú podmienky pre podporu pravicovej vlády

Zastávku Zochova čoskoro poľudštia, čaká ju rekonštrukcia - diskusné fórum čitateľov