Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

06. júla 2020

Žilinčanku obvinili z výroby a držania omamných látok, drogy odovzdala polícii dobrovoľne (foto)



Policajný vyšetrovateľ obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi 28-ročnú Žilinčanku, u ktorej ...



Zdieľať
106507267_781619446001787_4143292090921395003_o 676x449 6.7.2020 (Webnoviny.sk) - Policajný vyšetrovateľ obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi 28-ročnú Žilinčanku, u ktorej polícia zaistila drogy.

Drogy mala ďalej distribuovať


Ako agentúru SITA informovala krajská policajná hovorkyňa Jana Balogová, žena si pervitín a extázu zadovážila od presne nezistenej osoby a mala ich ďalej distribuovať drogovo závislým osobám v Žiline a okolí.

"V rámci policajnej akcie podozrivá žena policajtom pri domovej prehliadke dobrovoľne vydala papierovú skladačku s kryštalickou látkou, plastové vrecko so šiestimi tabletami, plátenné puzdro so siedmimi plastovými vreckami s obsahom kryštalickej látky a tabletami. Zaistené látky boli zaslané na kriminalistickú expertízu," uviedla Balogová.

Medzi balíčkami našli aj metamfetamín


Podľa predbežných výsledkov zaistená kryštalická látka obsahuje účinnú látku metamfetamín a zo zaisteného množstva by bolo možné pripraviť minimálne 52 bežných dávok drogy.

"Zo zaisteného množstva látky v tabletovej forme by bolo možné pripraviť minimálne štyri bežné jednotlivé dávky drogy s účinnou látkou metyléndioxymetamfetmín," dodala policajná hovorkyňa s tým, že vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na vzatie obvinenej ženy do väzby.


Zdroj: Webnoviny.sk - Žilinčanku obvinili z výroby a držania omamných látok, drogy odovzdala polícii dobrovoľne (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli



nasledujúci článok >>
Kollárovu diplomovku rieši poslanecký klub Sme rodina, na stole je viacero riešení
<< predchádzajúci článok
Austrália pre koronavírus zatvára hranice medzi štátmi, pandémia vstúpila do novej fázy

Žilinčanku obvinili z výroby a držania omamných látok, drogy odovzdala polícii dobrovoľne (foto) - diskusné fórum čitateľov