Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

03. marca 2010

Zoznam osobností, ktoré odovzdajú OscaryK osobnostiam, ktoré v noci zo 7. na 8. marca svetu predstavia nových držiteľov Oscarov, pribudli Gerard Butler, Bradley Cooper, Tom Ford, Jake Gyllenhaal, Chris Pine, Keanu Reeves, Ryan ...Zdieľať
Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 3. marca (WEBNOVINY) - K osobnostiam, ktoré v noci zo 7. na 8. marca svetu predstavia nových držiteľov Oscarov, pribudli Gerard Butler, Bradley Cooper, Tom Ford, Jake Gyllenhaal, Chris Pine, Keanu Reeves, Ryan Reynolds a Sam Worthington. Informovali o tom producenti oscarového televízneho prenosu Adam Shankman a Bill Mechanic. Ako uvádza oficiálna stránka americkej Akadémie filmových umení a vied www.oscars.org, zatiaľ čo Butlera, Coopera, Forda, Pinea, Reynoldsa a Worthingtona čaká v nedeľu ich oscarový debut, Gyllenhaal sa na slávnostnom ceremoniáli zúčastní po tretí raz a pre Reevesa to bude už piata oscarová noc.

Osem hercov sa pridalo k už ohláseným osobnostiam ako Kathy Bates, Barbra Streisand, Charlize Theron, Robert Downey Jr., Samuel L. Jackson, Queen Latifah, John Travolta, Sacha Baron Cohen, Jason Bateman, Steve Carell, Tina Fey, Ben Stiller, Tyler Perry, Miley Cyrus, Zac Efron, Taylor Lautner, Kristen Stewart, Penélope Cruz, Kate Winslet a Sean Penn.

Slávnostný ceremoniál 82. ročníka udeľovania prestížnych filmových cien sa bude konať v noci zo 7. na 8. marca v hollywoodskom Kodak Theatre.

SITA

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 OSCAR: Nomináciám vládnu Avatar a The Hurt Locker (2. 2. 2010)
 OSCAR: Reakcie na nominácie na ceny Akadémie (2. 2. 2010)
 Oscarový večer sledovalo v televízii viac ako 36 miliónov ľudí (24. 2. 2009)
 Oscarová noc patrila Milionárovi z chatrče, získal osem cien (23. 2. 2009)
 Najúspešnejším filmom histórie je Pán prsteňov: Návrat kráľa (20. 2. 2009)
 OSCAR: História udeľovania cien Akadémie filmových umení a vied (20. 2. 2009)
 Detskí herci z Milionára z chatrče budú na udeľovaní Oscarov (20. 2. 2009)nasledujúci článok >>
Video: Prečo nie je každé miesto vhodné na parkovanie
<< predchádzajúci článok
Bob Dylan bude v júni v bratislavskej Inchebe