Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Príroda-Zvieratá

28. októbra 2020

Žralok zaútočil na ľudí počas šnorchlovania, turistický sprievodca a chlapec prišli o končatinyMladý ukrajinský turista počas víkendu prišiel o ruku a egyptský cestovný sprievodca o nohu pri zriedkavom útoku žraloka. Incident sa udial v egyptskom letovisku Sharm El-Sheikh na pobreží Červeného mora.Zdieľať
thinkstockphotos 610763928 676x451 28.10.2020  - Mladý ukrajinský turista počas víkendu prišiel o ruku a egyptský cestovný sprievodca o nohu pri zriedkavom útoku žraloka. Incident sa udial v egyptskom letovisku Sharm El-Sheikh na pobreží Červeného mora.


K útoku došlo v nedeľu, keď dvaja turisti - matka a jej 12-ročný syn - spoločne s ich turistickým sprievodcom šnorchlovali v národnom parku Ras Mohammed. Podľa vyšetrovateľov zaútočil 2-metrový žralok dlhoplutvý, ktorého považujú za agresívny druh.

Zranených previezli do neďalekej nemocnice. Operácie však nezachránili chlapcovu ruku ani sprievodcovu nohu. Chlapcova matka utrpela ľahšie zranenia.


Zdroj: Webnoviny.sk - Žralok zaútočil na ľudí počas šnorchlovania, turistický sprievodca a chlapec prišli o končatiny © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Andrej Šeban PRIAMY PRENOS - TURNÉ 2020
<< predchádzajúci článok
Katarína Knechtová vydáva nový album Svety

Žralok zaútočil na ľudí počas šnorchlovania, turistický sprievodca a chlapec prišli o končatiny - diskusné fórum čitateľov