Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

13. mája 2022

Zrážka s kamiónom si vyžiadala život motorkára, príčinu tragickej nehody už zisťujú (foto)Siedmou tohtoročnou obeťou dopravných nehôd na cestách Žilinského kraja je 39-ročný motocyklista, ktorý neprežil štvrtkovú zrážku s kamiónom pri Partizánskej Ľupči (okres Liptovský ...Zdieľať
13.5.2022 (Webnoviny.sk) - Siedmou tohtoročnou obeťou dopravných nehôd na cestách Žilinského kraja je 39-ročný motocyklista, ktorý neprežil štvrtkovú zrážku s kamiónom pri Partizánskej Ľupči (okres Liptovský Mikuláš).


Ako informovala žilinská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová, vodič s motocyklom Yamaha po prejazde pravotočivej zákruty narazil do ľavého zadného kolesa návesu ťahaného nákladným motorovým vozidlom Scania, ktoré viedol 48-ročný vodič.

„Pri dopravnej nehode utrpel vodič motocykla zranenia, ktorým na mieste podľahol. Vodič nákladného vozidla sa podrobil dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. U nebohého vodiča bude vykonaná pitva," uviedla Kremeňová s tým, že ďalšie okolnosti a príčiny tragickej dopravnej nehody vyšetrujú.


Zdroj: Webnoviny.sk - Zrážka s kamiónom si vyžiadala život motorkára, príčinu tragickej nehody už zisťujú (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Podvodníci zmenili stratégiu. Najnovšie vystupujú ako zamestnanci pošty, aby od obetí vylákali peniaze
<< predchádzajúci článok
Na Slovensku vznikla Detská dopravná nadácia, ktorá bude pomáhať sirotám po obetiach dopravných nehôd