Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

06. marca 2020

Adam Ďurica pripravuje koncerty so Symphonic Big Band OrchestraAdam Ďurica Symphonic Big Band Orchestra, to sú jeho najväčšie hity v úplne nových, doteraz nevypočutých aranžmánoch, ktoré pripravil Adrián Harvan.Zdieľať
Ďurica

Populárny spevák a skladateľ Adam Ďurica pripravil na tento rok prekvapenie v podobe projektu Adam Ďurica Symphonic Big Band Orchestra. Predstaví ho na dvoch koncertoch 23. novembra v Košiciach a 26. novembra v Bratislave. TASR informoval PR manažér Tomáš Karpel.


„Už pri prvej sérii minuloročných akustických koncertov som začal uvažovať, že na rok 2020 by som chcel pripraviť niečo výnimočné, niečo nové a veľké. Postupne to naberalo stále jasnejšie obrysy a toto je výsledok,“ uviedol pre médiá spevák.

Adam Ďurica Symphonic Big Band Orchestra, to sú jeho najväčšie hity v úplne nových, doteraz nevypočutých aranžmánoch, ktoré pripravil Adrián Harvan. Veľké hity v novom šate so sprievodom 25-členného symfonického big band orchestra a ďalších profesionálnych hudobníkov. Na exkluzívnych koncertoch v Košiciach a Bratislave na pódiu vystúpia aj špeciálni hostia Katarína Knechtová a Lukáš Adamec.

„Katka a Lukáš sú výnimoční speváci so zlatom v hrdle a už roky dokazujú, že patria k najlepším na slovenskej scéne. Okrem toho som s nimi doteraz nemal žiadnu hudobnú spoluprácu a myslím si, že dozrel čas na to, aby títo výnimoční hudobníci boli súčasťou môjho výnimočného koncertu,“ dodal Adam.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Adam Ďurica predstavil video k singlu Zatancuj si so mnou (7. 6. 2019)nasledujúci článok >>
Zomrela speváčka Barbara Martin, bola zakladajúcou členkou skupiny The Supremes
<< predchádzajúci článok
KINO NOVINKY TÝŽDŇA: Neviditeľný a V sieti

Adam Ďurica pripravuje koncerty so Symphonic Big Band Orchestra - diskusné fórum čitateľov