Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

13. augusta 2020

Agresívny muž vykopol dvere na byte a ohrozoval aj tehotnú ženu (foto)Policajtky zadržali násilníka, ktorý vtrhol do bytu vo Veľkom Mederi a ohrozoval domácich. Ako informovala trnavská krajská polícia, 41-ročný muž vykopol na byte dvere a ich obyvateľom sa začal vyhrážať a ...Zdieľať
117707953_676014349663217_598065316016896310_o 676x451 13.8.2020 (Webnoviny.sk) - Policajtky zadržali násilníka, ktorý vtrhol do bytu vo Veľkom Mederi a ohrozoval domácich. Ako informovala trnavská krajská polícia, 41-ročný muž vykopol na byte dvere a ich obyvateľom sa začal vyhrážať a útočil na nich.


Pri útoku žena vo vysokom štádiu tehotenstva spadla na zem a udrela sa. Podarilo sa jej schytiť fľaštičky s parfumom a po mužovi ich hodila. Ten z bytu odišiel, no zostal na chodbe a pokračoval vo vyhrážkach o zabití. Agresívneho muža nakoniec zadržali privolané policajtky.

Vyšetrovateľ 41-ročného Veľkomederčana obvinil z porušovania domovej slobody a nebezpečného vyhrážania. Stíhaný je vo väzbe. V prípade dokázania viny mu hrozí trest na tri roky až osem rokov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Agresívny muž vykopol dvere na byte a ohrozoval aj tehotnú ženu (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Fico: Keby som to urobil ja, tak Matovič s megafónom vykrikuje po celom Slovensku
<< predchádzajúci článok
Policajt obvinený pre nezákonné lustrácie novinárov ostane vo väzbe

Agresívny muž vykopol dvere na byte a ohrozoval aj tehotnú ženu (foto) - diskusné fórum čitateľov