Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. marca 2024

Agresívny ozbrojený muž v centre Bratislava napádal ľudí, policajti ho spacifikovali


Tagy: Krimi

Agresívny ozbrojený muž v nedeľu 3. marca popoludní v centre Bratislavy napádal občanov. Ako informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff, polícii to ...Zdieľať
4.3.2024 (SITA.sk) - Agresívny ozbrojený muž v nedeľu 3. marca popoludní v centre Bratislavy napádal občanov. Ako informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff, polícii to nahlásili krátko po 16:40 a okamžite na miesto smerovali viaceré hliadky.


Na križovatke ulíc Námestie SNP a Treskoňovej ulice spozorovali muža zodpovedajúceho popisu, ktorý sa pred policajtmi dal na útek. Títo muža dobehli a za použitia donucovacích prostriedkov obmedzili na osobnej slobode.

Muž počas úteku zahodil na zem nôž, ktorý policajti zaistili. „Na mieste bolo zistené, že ide o 33-ročného Bratislavčana, ktorý bol eskortovaný na príslušné policajné oddelenie za účelom vykonania procesných úkonov. K zraneniu osôb v súvislosti s konaním tohto muža nedošlo, pri policajtoch sa na mieste následne pristavili viacerí svedkovia, ako aj samotní oznamovatelia tohto incidentu," popísal hovorca.

Polícia začala trestné stíhanie a vzniesla obvinenie z trestného činu nebezpečného vyhrážania 33-ročnému Tomášovi B. z Bratislavy. Ďalšie okolnosti tohto skutku sú predmetom vyšetrovania.


Zdroj: SITA.sk - Agresívny ozbrojený muž v centre Bratislava napádal ľudí, policajti ho spacifikovali © SITA Všetky práva vyhradené.

Tagy: Krimi
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rusi si pre nahrávku o strelách Taurus predvolali nemeckého veľvyslanca
<< predchádzajúci článok
Slovensko má problém s obezitou, upozorňuje na to aj Kaufland