Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Radíme

10. mája 2019

Ako dosiahnuť dokonalý styling pre vaše vlasyUpraviť vlasy do podoby, s ktorou budete spokojná po celý deň, môže byť niekedy náročná úloha. Máme preto pre vás dva tipy na produkty, ktoré vám to uľahčia. Tak, aby ste sa cítili krásna aj po niekoľkých hodinách od ich upravenia.Zdieľať
Ako dosiahnuť dokonalý styling pre vaše vlasy

 

Laky na vlasy

Ak chcete udržať tvar svojho účesu po celý deň, používajte kvalitné a overené laky na vlasy. Také, ktoré vám zabezpečia dokonalý objem, odolnosť voči vetru, iným vplyvom počasia aj UV žiareniu. Okrem toho pomôžu dobré laky vlasom udržať krásnu farbu a poskytnú im dokonalú výživu.

Lak na vlasy vyberajte podľa požadovaného stupňa tuženia. Zvoľte pritom aj stupeň spevnenia vhodný pre vaše vlasy. Tak, aby bol účes dostatočné pevný a zároveň si zachoval prirodzený vzhľad. Podľa sily tuženia si môžete vybrať laky na vlasy s extra silným účinkom, stredne či ultra tužiaci.

Ako používať laky na vlasy?

Fľaštičku alebo inú nádobu s lakom držte vo zvislej polohe. Pri nanášaní dodržujte vzdialenosť minimálne 10 cm od vlasov. Lak nasprejujte okolo účesu okrúhlymi pohybmi.

Dbajte o rovnomerné nanesenie na celý účes. Aby ste zabránili zlepeniu vlasov, vyhnite sa naneseniu príliš silnej vrstvy. Vždy skúste radšej menej laku. Ďalšiu vrstvu môžete naniesť po zaschnutí alebo pokojne aj na udržanie účesu po niekoľkých hodinách.

Farby na vlasy

Farby na vlasy používajú ženy v každom veku. Neslúžia len na prekrytie šedín. Môžete ich použiť pre originalitu a osvieženie svojho vzhľadu. Pri výbere sa nespoliehajte len na svoj vkus. Dôležité je pritom brať aj ohľad na fototyp vašej pleti. Správna farba na vlasy tak zvýrazní vašu prirodzenú krásu.

Prečítajte si aj zloženie

Pri výbere siahnite po produktoch, ktoré zabezpečia prirodzený vzhľad vlasov po farbení. Vhodné sú farby s vybranými kozmetickými prísadami prírodného pôvodu. Takáto farba vlasy zbytočne nevysuší a dodá im potrebné živiny. Dôležitým kritériom pri výbere farby na vlasy je obsah zložiek na ochranu pokožky aj vlasov pred podráždením.

Pri dodržaní správnych pravidiel budete určite krásna a vlasy budú skutočnou korunou krásy.

Nezabudnite ale ani na to, že „človek je tak mladí, ako jeho viera, sebavedomie a nádej, a tak starí, ako jeho pochybnosti, strach a zúfalstvo“.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Prahe sa koná knižný veľtrh, predstavujú sa aj Slováci
<< predchádzajúci článok
Do Noci múzeí a galérií sa zapojí Múzeum colníctva a finančnej správy

Ako dosiahnuť dokonalý styling pre vaše vlasy - diskusné fórum čitateľov