Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

10. apríla 2021

Atlantic City a jeho kasína zažili vlani najhorší rok v histórii, zisky sa prepadli o vyše 80 percentZisky kasín v americkom meste Atlantic City sa v minulom roku pre pandémiu koronavírusu prepadli o viac ako 80 percent. Vyplýva to z údajov, ktoré zverejnil úrad štátu New Jersey pre reguláciu hazardných ...Zdieľať
earns atlantic_city_casinos_26503 eb632955b41141ef8b1936de768f6283 676x451 10.4.2021  - Zisky kasín v americkom meste Atlantic City sa v minulom roku pre pandémiu koronavírusu prepadli o viac ako 80 percent. Vyplýva to z údajov, ktoré zverejnil úrad štátu New Jersey pre reguláciu hazardných hier.


Napriek týmto nepriaznivým údajom sedem z deviatich kasín v meste dokázalo v roku 2020 dosiahnuť malý zisk.

Zatvorené alebo obmedzené


Regulačný úrad informoval, že kasína v Atlantic City v roku 2020 spoločne dosiahli hrubý prevádzkový zisk v sume 117,5 milióna dolárov. V predchádzajúcom roku bol tento zisk v objeme takmer 594 miliónov dolárov.

Pre pandémiu sa vlani museli kasína na 3,5 mesiaca zatvoriť a obmedziť svoju činnosť po opätovnom otvorení.

Reštrikcie a rušenie podujatí


„Mesto Atlantic City a jeho kasína zažili najhorší rok vo svojej histórii," povedal James Plousis, šéf Komisie pre kontrolu kasín v štáte New Jersey.

Hoci sa mohli v júli opäť otvoriť, zisky kasín boli obmedzené cestovnými reštrikciami, menším pohodlím a zrušením zábavných podujatí, dodal.


Zdroj: Webnoviny.sk - Atlantic City a jeho kasína zažili vlani najhorší rok v histórii, zisky sa prepadli o vyše 80 percent © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zverejnili termín pohrebu princa Filipa, Andrew a Edward navštívili matku Alžbetu II.
<< predchádzajúci článok
Pápež František vyjadril sústrasť kráľovnej Alžbete II. a ocenil oddanosť princa Filipa rodine

Atlantic City a jeho kasína zažili vlani najhorší rok v histórii, zisky sa prepadli o vyše 80 percent - diskusné fórum čitateľov