Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

05. januára 2020

Baran - ročný horoskop na rok 2020V roku 2020 sú pre vaše znamenie na veľkom astrálnom kurte pripravené významné zmeny.Zdieľať
Horoskop na rok 2020  - Baran (21.3.-20.4)

 
Práca

V oblasti práce vám tento rok bude priať Saturn. Vyvíjate veľké úsilie, aby ste dosiahli tie najlepšie výsledky, a práve Saturn vás v týchto činnostiach bude podporovať. Môžete preto získať povýšenie alebo nečakané zvýšenie platu. Jar je plná  záväzkov a nových úloh, ktoré vykonáte najlepšie zo všetkých. V máji na vás však doľahne vyčerpanie a vy sa nebudete môcť prinútiť k optimizmu. V auguste a septembri naopak dosiahnete významné  výsledky  svojej predchádzajúcej činnosti, čo vás povzbudí a vy sa znovu vrátite do svojho pracovného tempa. Z neho vás nevykoľaja  ani drobné problémy, ktoré sa objavia  na jeseň.  Mladí ľudia, ktorí hľadajú prácu, určite nebudú sklamaní. Na začiatku roka pôjde možno len o dočasnú brigádu, ale v auguste objavíte skvelé trvalé zamestnanie, ktoré čaká len na vás.

Vzťahy

Medzi vami a vaším milencom sa zvyšuje porozumenie a túžba upevniť váš vzťah. Máte podporu veľkých planét Saturnu, Uránu a Neptúnu, a preto vás od marca vo vašom milostnom živote čaká veľmi  šťastné obdobie. Máte šarm a charizmu, ktoré budú vášho partnera eroticky stimulovať. Na jeseň sa však táto uvoľnená atmosféra začne zhoršovať, vo vašom vzťahu sa môže objaviť napätie, žiarlivosť a hádky. Snažte sa preto byť opatrný.  Ak ste slobodný, môžete v roku  2020  očakávať veľké zmeny. Tým sú naklonené planéty už od začiatku roka, ale najviac sa prejavia  až od 1. augusta vplyvom Jupitera: čakajú vás nové stretnutia, flirt a nové lásky, ktoré prerastú v trvalý a šťastný vzťah. Jupiter vám tiež želá, ak sa s partnerom pokúšate o dieťa.

Peniaze

Prvé mesiace roka radšej neriskujte a zbytočne neutrácajte. Hoci to môže byť ťažké, držte svoju peňaženku pevne v rukách. Od augusta sa situácia príliš nezmení, vaše príjmy stále nebudú vysoké, ale môžete sa pokúsiť o drobnejšie investície a tiež skúsiť svoje šťastie, napríklad v lotérii.

Zdravie

Mars zaručuje energiu, silu a rýchlosť až do začiatku marca. Venuša v priebehu marca zabezpečuje fyzické zotavenie. Po celé leto sa však odporúča obozretnosť pri extrémnych športoch a predovšetkým dostatok relaxácie a prestávok v priebehu športovania. Tiež nezabúdajte na vyváženú stravu, dajte prednosť ľahkým jedlám, ktoré nezaťažujú vašu  pečeň.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Býk - ročný horoskop na rok 2020 (5. 1. 2020)nasledujúci článok >>
Býk - ročný horoskop na rok 2020
<< predchádzajúci článok
Vyvinuli softvér, ktorý umožní do online filmov vkladať reklamy podľa vkusu diváka