Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

06. apríla 2020

Britský premiér Johnson skončil v nemocnici, stále má príznaky koronavírusuBritského premiéra Borisa Johnsona v nedeľu večer prijali do nemocnice na testy. Do zdravotníckeho zariadenia v Londýne nastúpil 10 dní po tom, ako mu vyšiel pozitívny test na novýZdieľať
johnson 2 676x451 6.4.2020  - Britského premiéra Borisa Johnsona v nedeľu večer prijali do nemocnice na testy. Do zdravotníckeho zariadenia v Londýne nastúpil 10 dní po tom, ako mu vyšiel pozitívny test na nový koronavírus, s pretrvávajúcimi príznakmi, vrátane zvýšenej teploty, informuje spravodajský portál BBC.


Johnsonova hospitalizácia je podľa Downing Street "preventívnym krokom" na odporúčanie jeho lekára. V nemocnici strávil noc a podstupuje "rutinné vyšetrenia". Premiér je naďalej na čele vlády, no pondelkové stretnutie k aktuálnej situácii epidémie nového koronavírusu v Spojenom kráľovstve by mal viesť minister zahraničných vecí.


Zdroj: Webnoviny.sk - Britský premiér Johnson skončil v nemocnici, stále má príznaky koronavírusu © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kráľovná Alžbeta II. sa mimoriadne prihovorila k národu (video)
<< predchádzajúci článok
Koronavírus: Slovensko má dve obete ochorenia Covid-19, Čaputová súhlasí s Matovičom v obmedzeniach na Veľkú noc (online)

Britský premiér Johnson skončil v nemocnici, stále má príznaky koronavírusu - diskusné fórum čitateľov