Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2017

Býk - ročný horoskop na rok 2017Býk - Horoskopy na rok 2017. Rok 2017 bude pre všetky Býkov veľkým prínosom energie. Môže sa vám to zdať zvláštne, a možno si nebudete vedieť s takým množstvom energie poradiť, ale nech už sa rozhodnete akokoľvek, urobte všetko preto, aby ste túto energiu nestratili!Zdieľať
Horoskop na rok 2017 - Býk (21.4.-21.5.)

Nič totiž netrvá večne, a ani tento dar k vám neprichádza nastálo, tak si ju užívajte, kým môžete. Rok 2017 je pre vás predovšetkým tým správnym rokom, kedy je najlepší príležitosť zapôsobiť na vášho šéfa, alebo utužiť vzťahy s priateľmi. Pracujte na svojich vzťahoch a koníčkoch. Všeobecne platí, že prišiel ten najlepší čas skúšať nové veci. Kým ste nabití energiou na maximum, nebojte sa robiť plány do budúcnosti.

KARIÉRA

Horoskop na rok 2017 Býkov varuje, že by sa mohol pracovný život v tomto roku, stáť trochu zložitejším. Niekedy je ťažké ustáť s pokojom chvíle, kedy ste si istí, že máte pravdu, zatiaľ čo sa váš nadriadený mýli. Ak si nechcete v práci zavariť, budete musieť nájsť spôsob, ako šetrne oznámiť nadriadenému, ako sa cítite, bez toho aby sa ho to dotklo, alebo sa urazil. Rok 2017 je pre Býkov v znamení práce na profesijných vzťahoch, zvlášť potom, ak chcete uspieť. Budete nútení nájsť spôsob, ako lepšie prezentovať sami seba, aby ste sa mohli posunúť ďalej.

LÁSKA

Prichádza vaša chvíľa! Rok 2017 bude pre všetky Býkov v znamení lásky. Ak hľadáte lásku, potom ste už blízko k svojmu cieľu. Ak už partnera máte, potom je veľká pravdepodobnosť, že váš vzťah získa oveľa hlbší a vážnejší vzťah, ktorý bude skrz na skrz prestúpený sexuálnou príťažlivosťou. Vo vašom vzťahu môžete dosiahnuť novej etapy, alebo sa s partnerom vrhnúť do experimentovania a skúšania nových vecí. Ak ste plánovali rodičovstvo, odložte vaše snaženie o rok, alebo si naň vyčleňte čas skôr v závere roka 2017, kedy už bude na plánovanie potomka vhodnejšie doba. Ak hľadáte lásku, hľadajte radšej na miestach, ktoré dôverne poznáte. Ak ide vám o nové priateľstvá, vyrazte naopak do neprebádaných miest, kde stretnete nových ľudí, ktorí vám ukážu nové, zaujímavé veci.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2017 - všetky znamenia - ročný horoskop


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Blíženci - ročný horoskop na rok 2017
<< predchádzajúci článok
Baran - ročný horoskop na rok 2017