Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Víkend

01. januára 2017

Horoskop na rok 2017 - všetky znamenia - ročný horoskopHoroskopy na rok 2017 Vám prezradia, aký bude nový rok 2016 z pohľadu astrológie a hviezd, čo Vás čaká v živote a čo hovorí horoskop o budúcnosti. Horoskop na rok 2017 Vám odpovie otázky okolo lásky a vzťahov, financií a práce.Zdieľať
Horoskop na rok 2017 - všetky znamenia - ročný horoskop

 

Horoskopy jednotlivých znamení :

Horoskop na rok 2017  - Baran (21.3.-20.4)

Všetko nasvedčuje tomu, že budete mať v roku 2017 väčšiu kontrolu nad svojimi emóciami, než tomu bolo v priebehu roku 2016. Aj cez to, ak príde čas, na veľké rozhodnutia, nezabúdajte miesto emócií použiť radšej logiku!

Baraní horoskop na rok 2017 predpovedá, že vás čakajú v priebehu celého roka nové, zaujímavé a vzrušujúce príležitosti. K ich úspešnému naplneniu budete nútení vynaložiť viac energie, než ste boli doteraz zvyknutí. Ak vezmete všetko nové a nečakané, čo vás stretne, do pevných rúk, zvládnete doviesť k úspešnému koncu všetky vaše dobrodružstvá aj výzvy, bez toho aby ste utŕžili zbytočnú dávku modrín, alebo iných zranení.

Pokračovanie Horoskop na rok 2017  - Baran nájdete tu

Horoskop na rok 2017 - Býk (21.4.-21.5.)

Rok 2017 bude pre všetky Býkov veľkým prínosom energie. Môže sa vám to zdať zvláštne, a možno si nebudete vedieť s takým množstvom energie poradiť, ale nech už sa rozhodnete akokoľvek, urobte všetko preto, aby ste túto energiu nestratili! Nič totiž netrvá večne, a ani tento dar k vám neprichádza nastálo, tak si ju užívajte, kým môžete. Rok 2017 je pre vás predovšetkým tým správnym rokom, kedy je najlepšia príležitosť zapôsobiť na vášho šéfa, alebo utužiť vzťahy s priateľmi. Pracujte na svojich vzťahoch a koníčkoch. Všeobecne platí, že prišiel ten najlepší čas skúšať nové veci. Kým ste nabití energiou na maximum, nebojte sa robiť plány do budúcnosti.

Pokračovanie Horoskop na rok 2017  - Býk nájdete tu

Horoskop na rok 2017 - Blíženci  (22.5.-21.6.)

Horoskop na rok 2017 prináša Blížencom veľa pozvoľných zmien, ktoré vám budú spríjemňovať celý rok. Pokúste sa znížiť hladinu stresu na minimum. To vám pomôže udržať sa po zdravotnej i duševnej stránke v špičkovej kondícii. Buďte plní optimizmu - čím lepšiu náladu si udržíte, a čím pozitívnejší pohľad na život získate, tým budete šťastnejší. Zmiernite svoje pracovné tempo a naučte sa relaxovať. To, aký bude váš rok 2017, závisí predovšetkým na tom, ako sa vy sami k nemu postavíte. Tak s chuťou a elánom do toho, nech z neho dostanete to najlepšie, čo môžete!

Pokračovanie Horoskop na rok 2017  - Blíženci nájdete tu

Horoskop na rok 2017  - Rak (22.6.-22.7.)

Horoskop na rok 2017 Rakom predpovedá, že sa veci v tomto roku budú diať rýchlo a že bude všetko v neustálom pohybe. Prijmite túto informáciu s pokojom a naučte sa robiť veci za pochodu. Nesnažte sa robiť viac, ako sami môžete zvládnuť. Než sa do niečoho pustíte, poriadne si premyslite všetky pre a proti. Ak by ste totiž skôr rokovali, než mysleli, nemuselo by sa vám to v konečnom výsledku vyplatiť. Snažte sa držať vašu horkokrvnosť viac na uzde. Ak energiu, ktorou ste naplnení až po okraj, dokážete využiť produktívne, potom bude pre vás celý rok 2017 jedným z najlepších.

Pokračovanie Horoskop na rok 2017  - Rak nájdete tu

Horoskop na rok 2017  - Lev (23.7.-22.8.)

Rok 2017 Levom prináša správy o nutnosti spomaliť, v niektorých prípadoch dokonca aj na chvíľu zastaviť. Doteraz ste boli zvyknutí, riešiť veci skôr za pochodu. Teraz budete mať pozvoľnejšie tempo a tak pre vás bude jednoduchšie všetky náhodné situácie vyriešiť bez stresu a zbytočnej námahy. Využite svoj čas múdro. V roku 2017 bude pre vás najlepšií, využijete ho sa zameriate sa na vašu kariéru. Naplňte všetky vaše profesijné záväzky, ale nezabúdajte na zlepšovanie vzťahov v okruhu vašich najbližších. Predovšetkým obráťte vašu pozornosť k priateľom a rodine. Chýba im po vašom hektickom období vaša prítomnosť. Ľudia v znamení Leva sú výnimoční.

Pokračovanie Horoskop na rok 2017  - Lev nájdete tu

Horoskop na rok 2017  - Panna (23.8.-22.9)

Rok 2017 k vám prichádza rovnako pomalým tempom, aké si bude udržiavať po celú dobu svojej vlády. Môže sa stať, že vám bude pripadať, akoby sa nič veľkého nedialo a akoby sa ani nemalo nič zmeniť. Nenechajte sa ale mýliť. V dlhodobom horizonte sa ukáže, že všetko, čo v roku 2017 urobíte, bolo dobré pre vyšší cieľ. V roku 2017 sa snažte robiť všetko tak, aby ste sa vyhli stresu a napätia. Zbytočný tlak by ste totiž nemuseli zvládnuť tak ľahko, ako ste boli doteraz zvyknutí. Nemusíte sa ničoho obávať - ​​pomalé tempo, ktoré si rok 2017 udrží po celú dobu, vám pomôže zvládať s kľudom aj to, čo by vás inokedy mohlo rozhodiť. Jednoducho vás prestúpi pokoj a pocit bezpečia, ktorý vám pomôže udržať nervy pod kontrolou. Ak už budete predsa len pociťovať, že ste z niečoho nervózny, alebo rozrušenie, nezabúdajte na to, že si voja zlej nálady nesmiete vylievať na vaše blízke, rodinu a priateľov.  Vzťahy sú pre vás v roku 2017 veľmi dôležité!

Pokračovanie Horoskop na rok 2017  - Panna nájdete tu

Horoskop na rok 2017  - Váhy (23.9.-23.10.)

Horoskop na rok 2017 Váham predpovedá, že aj napriek rýchlemu behu vecí, nebudete rozhodne chýbať na žiadnej dôležitej akcii ani pri žiadnej zásadnej príležitosti, ako sa zviditeľniť, alebo sa posunúť smerom k úspechu. Budete sa cítiť, ako by ste boli priamo nabití energiou. Nebojte sa a snažte sa čo najviac z tohto náboja využiť pre svoj prospech! Snažte sa udržiavať rovnováhu medzi prácou, voľnočasovými aktivitami, priateľmi a rodinou. Rok 2017 pre vás bude jedným z najlepších rokov, čo ste kedy zažili, a jediné, čo pre to musíte urobiť, je hrať správne s kartami osudu, ktoré vám život rozdá sám. Udržujte sa v rovnováhe a rovnako tak aj celý rok 2017 bude vyvážený a stabilný.

Pokračovanie Horoskop na rok 2017  - Váhy nájdete tu

Horoskop na rok 2017 - Škorpión (24.10.-22.11.)

Horoskop na rok 2017 Škorpiónom predpovedá, že by ste mali aj cez to, že vás čakajú vzostupy i pády, zostať za každú cenu plní optimizmu a dobrej nálady. Čím viac uvoľnenejšie a menej vystresovaní budete, tým je väčšia pravdepodobnosť, že uspejete. Berte veci tak, ako sú a k ako takým k nim tiež pristupujte. Buďte starostliví a snažte sa byť originálna. Skúste toho čo najviac stihnúť, ale to v žiadnom prípade neznamená, že musíte konať rýchlo. Neponáhľajte. Jedine tak dosiahnete toľko vytúženého úspechu. Škorpióny by mali v roku 2017 vyskúšať čo najviac nových vecí. Čím viac toho zvládnete, tým zaujímavejší a vzrušujúcejší život budete mať.

Pokračovanie Horoskop na rok 2017  - Škorpión nájdete tu

Horoskop na rok 2017 Strelec (23.11.-21.12.)

Strelci by mali byť v roku 2017 veľmi ostražití. Tempo, s akým bude celý rok plynúť, sa bude striedavo zvyšovať a znižovať. Je preto nevyhnutné, aby ste mali na pamäti, že musíte odpočívať zakaždým, keď to je aspoň trošku možné. Stres, únava a frustrácie vám v žiadnom prípade v ničom nepomôžu. Ak sa naučíte so svojou energiou pracovať dobre, a budete vedieť rovnako tak ako tvrdo pracovať, tiež odpočívať, bude pre vás rok 2017 pravdepodobne prevratným. Ak budete potrebovať dovolenku na zotavenie, potom si ju urobte. Buďte láskaví k svojim priateľom a rodine. Nezaťažujte svoju myseľ a telo viac, ako môžete sami zvládnuť. Vy sami musíte poznať svoje vlastné limity a podľa nich stanoviť najvyššie možné ciele, ktorých budete schopní dosiahnuť. Len vy sami rozhodnete, ako veľmi úspešný pre vás rok 2017 bude.

Pokračovanie Horoskop na rok 2017  - Strelec nájdete tu

Horoskop na rok 2017  Kozorožec (22.12.-20.1.)

Rok 2017 vám prinesie veľa voľného času, aby ste mohli naplniť všetky vaše sny a plány. Môže sa stať, že sa vám rok 2017 bude zdať pomalý a neubiehajúci. Buďte radi! Práve vďaka pozvoľnému tempu, ktoré bude rovnaké po celý rok 2017, pre vás bude ľahšie udržať krok so všetkým, čo sa okolo deje. Vychutnávajte si každý deň, a snažte sa, nech to stojí, čo to stojí. Posolstvom horoskopu Kozorožca na rok 2017 je hlavne priateľstvo a rodina. Snažte sa s najbližšími tráviť čo najviac času. Aj cez to, že budete veľa zabraní do práce, nezabúdajte ani na veci, ktoré máte radi. Kozorožce sú veľmi inteligentní ľudia, ale nezabúdajte, že šťastie praje pripraveným.

Pokračovanie Horoskop na rok 2017  - Kozorožec nájdete tu

Horoskop na rok 2017  - Vodnár  (21.1.-20.2.)

Horoskop na rok 2017 predpovedá, že vás čaká obdobie plné vážnejších obratov a rozhodnutí, než tomu bolo v minulých rokoch. Nebojte sa, že by ste sa snáď mohli v priebehu roka niekedy začať nudiť. Naopak vás čaká množstvo veľmi zaujímavých skúseností a tiež poznanie, že na to, aby sa človek mohol kráľovsky baviť, nie je nutné vyprázdniť bankové konto. Vodnári sú najlepší priatelia, aké človek môže mať. Sú inteligentní a očarujúci, rovnako tak, ako priateľskí. Neradi sa nudíte a radi spoznávate nové veci. Najšťastnejší ste, ak je všetko v pohybe. A práve toto všetko využijete v roku 2017 na maximum!

Pokračovanie Horoskop na rok 2017  - Vodnár nájdete tu

Horoskop na rok 2017 - Ryby (21.2.-20.3.)

Horoskop 2017 prináša rybám predpoveď, že sa bude tento rok zdať byť extrémne a veľmi dlhý. Nemáte sa ale vôbec čoho báť - práve naopak! Ak budete dostatočne trpezliví, a podniknete správne kroky, bude všetko tak, ako si budete priať. Niekedy možno budete nútení obetovať trošku vlastného pohodlia a voľného času, aby ste zvládli všetko, čo vám rok 2017 naloží. Nezabúdajte na to, že všetka snaha, čas a usilovnosť, ktorú tento rok obetujete na oltár úspechu, sa vám v najbližších rokoch vráti ako mocný bumerang. Dovtedy sa nebojte okrem iného tiež uvoľniť a pobaviť sa s vedomím, že máte aj napriek zaslúženému odpočinku, veľa času, aby ste všetko splnili na výbornú. Rok 2017 bude dynamický a občas veľmi bláznivý.

Pokračovanie Horoskop na rok 2017  - Ryby nájdete tu


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Horoskop na rok 2018 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2018)
 Horoskop na rok 2016 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2016)
 Horoskop na rok 2015 - všetky znamenia - ročný horoskop (2. 1. 2015)
 Horoskop na rok 2014 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2014)
 Horoskop na rok 2013 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2013)
 Horoskop na rok 2012 - všetky znamenia - ročný horoskop (1. 1. 2012)
 Horoskop na rok 2011 - všetky znamenia (1. 1. 2011)
 Horoskop pre rok 2010 (1. 1. 2010)
 Horoskop pre rok 2009 (1. 1. 2009)
 Horoskop pre rok 2008 (1. 1. 2008)nasledujúci článok >>
Viete, čo znamená vianočná a novoročná skratka P.F. na blahoželaní?
<< predchádzajúci článok
Ryby - ročný horoskop na rok 2017

Horoskop na rok 2017 - všetky znamenia - ročný horoskop - diskusné fórum čitateľov

Horoskop 20179.1. 8:43:11
Horoskop na 201716.1. 10:54:17