Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2017

Baran - ročný horoskop na rok 2017Baran - Horoskopy na rok 2017. Všetko nasvedčuje tomu, že budete mať v roku 2017 väčšiu kontrolu nad svojimi emóciami, než tomu bolo v priebehu roku 2016. Aj cez to, ak príde čas, na veľké rozhodnutia, nezabúdajte miesto emócií použiť radšej logiku!Zdieľať
Horoskop na rok 2017  - Baran (21.3.-20.4)

Baranie horoskop na rok 2017 predpovedá, že vás čakajú v priebehu celého roka nové, zaujímavé a vzrušujúce príležitosti. K ich úspešnému naplneniu budete nútení vynaložiť viac energie, než ste boli doteraz zvyknutí. Ak vezmete všetko nové a nečakané, čo vás stretne, do pevných rúk, zvládnete doviesť k úspešnému koncu všetky vaše dobrodružstvo aj výzvy, bez toho aby ste utŕžili zbytočnú dávku modrín, alebo iných zranení.

KARIÉRA

Vyššie spomínané zmeny sa v roku 2017 dotknú samozrejme aj vašej kariéry. Ak ste v práci nespokojní, a obzeráte sa po nejakej novej, potom je práve rok 2017 tým najlepším, kedy sa vrhnúť do veľkých zmien! Najprv si ale poriadne premyslite finančnú stránku. Nebolo by príliš dobré opustiť súčasné zamestnanie a potom si uvedomiť, že nemáte dostatok peňazí, aby ste si mohli v pokoji nájsť novú prácu. Radšej si napred našetrite nejakú tú korunku, a ako opustíte miesto, kde ste teraz, uistite sa, že vaša vysnívaná práca je už na 100% vaše!

LÁSKA

Rok 2017 bude pre všetky Baranov rokom lásky a priateľstva! Pokiaľ už partnera máte, potom je pre vás rok 2017 prísľubom pevnejšieho, viac vzrušujúceho a láskyplnejšieho vzťahu, ako kedykoľvek pred tým. Ale ak zrovna s nikým nevídate, potom je presne tá správna chvíľa, kedy stretnete niekoho nového. Vyjdite do ulíc, navštívte nové miesta a vyskúšajte nové veci! Rok 2017 je tiež veľmi vhodným na založenie rodiny. Ak túžite po dieťati, potom prišla tá správna chvíľa! Ak je ale vaša situácia opačná, uistite sa, že ste prijali nevyhnutné opatrenia na to, aby ste nesplodili potomka. Či už ide o staré, alebo nové vzťahy, riaďte sa predovšetkým hlasom svojho srdca.

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2017 - všetky znamenia - ročný horoskop


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Býk - ročný horoskop na rok 2017
<< predchádzajúci článok
Pitva Georgea Michaela nič neobjasnila, potrebujú viac času

Baran - ročný horoskop na rok 2017 - diskusné fórum čitateľov