Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. apríla 2021

Bývalý člen Smeru Ján Podmanický sa stal podpredsedom strany Život – Národná strana



Bývalý člen strany Smer - sociálna demokracia (Smer-SD) a nezaradený poslanec Národnej rady SR (NR SR)



Zdieľať
img_9393 676x451 17.4.2021 (Webnoviny.sk) - Bývalý člen strany Smer - sociálna demokracia (Smer-SD) a nezaradený poslanec Národnej rady SR (NR SR) Ján Podmanický sa stal podpredsedom strany Život - Národná strana. Odsúhlasil to online volebný snem strany, ktorý sa konal v sobotu 17. apríla.


Za ďalších dvoch podpredsedov boli zvolení Vladimír Chovan, ktorý v minulosti zastával post ministra poľnohospodárstva a bol predsedom agrárnej politickej strany Doma Dobre, a nezaradený poslanec NR SR Filip Kuffa. O výsledkoch snemu informoval predseda strany Tomáš Taraba.

Strana zároveň na sneme prijala uznesenie o začiatku procesu integrácie s inými pronárodnými a vlasteneckými stranami. Život - Národná strana sa postupne zlúči s KDŽP - Aliancia za Slovensko a s agrárnou stranou Doma Dobre.

„Je potrebné ponúknuť voličovi odbornú, kompetentnú spoluprácu strán, ktorá bude mať odvahu a odhodlanie jasne sa postaviť za prosperujúce a úspešné Slovensko, ktoré svoju kresťanskú a národnú identitu bude podporovať nielen slovom, ale aj činmi, tak doma ako aj v priestore Európskej únie,“ uviedol Taraba.


Zdroj: Webnoviny.sk - Bývalý člen Smeru Ján Podmanický sa stal podpredsedom strany Život – Národná strana © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli



nasledujúci článok >>
Štefanec: Putin stráca popularitu a občania sa búria, Európska únia je pripravená Ukrajinu chrániť
<< predchádzajúci článok
Súdna rada bola pri výbere sudcov na Najvyšší správny súd SR zodpovedná, tvrdí Kolíková

Bývalý člen Smeru Ján Podmanický sa stal podpredsedom strany Život – Národná strana - diskusné fórum čitateľov