Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

30. júna 2020

Detroit Red Wings vynechá tradičný predsezónny kemp a bude sa pripravovať iba v domácich podmienkachKlub zámorskej hokejovej NHLZdieľať
anthony mantha nhl detroit red wings 676x451 30.6.2020 (Webnoviny.sk) - Klub zámorskej hokejovej NHL Detroit Red Wings sa bude pred nasledujúcou sezónou pripravovať iba v domácich podmienkach. Výkonný viceprezident a generálny manažér Steve Yzerman oznámil, že "červené krídla" pred ročníkom 2020/2021 upustia od tradičného predsezónneho kempu v Traverse City, dôvodom sú preventívne opatrenia v boji s ochorením COVID-19. Celá príprava klubu prebehne v hale Little Caesars Arena, v ktorej Red Wings hrávajú domáce stretnutia v profilige.
"Urobili sme toto rozhodnutie po konzultáciách s zdravotníckymi odborníkmi. Našou prioritou je zdravie a bezpečnosť našich fanúšikov, hráčov aj členov realizačného tímu a obslužného personálu," uviedol Yzerman.

Detroit Red Wings tiež pred novým ročníkom nezorganizuje turnaj nováčikov ani golfový turnaj počas tréningového kempu. Ide len o krátkodobé riešenie, v lete 2021 by sa obe spomenuté akcie mali opäť konať v Traverse City.

Detroit Red Wings už má v NHL po sezóne 2019/2020, keďže klub v tabuľke Východnej konferencie obsadil posledné 16. miesto a nezískal miestenku v predkole play-off. Po viacmesačnej pauze spôsobenej pandémiou koronavírusu by mali aktuálny ročník dohrať v lete.


Zdroj: Webnoviny.sk - Detroit Red Wings vynechá tradičný predsezónny kemp a bude sa pripravovať iba v domácich podmienkach © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Hráči NHL sa ZOH v Pekingu 2022 pravdepodobne nezúčastnia, rozhodujúce sú aj vzťahy USA s Čínou
<< predchádzajúci článok
Slovenský útočník Samuel Mráz mal pozitívny test na ochorenie Covid-19

Detroit Red Wings vynechá tradičný predsezónny kemp a bude sa pripravovať iba v domácich podmienkach - diskusné fórum čitateľov