Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

26. septembra 2007

Dieťa na fotografii nie je nezvestná MaddieBlonďavé dievčatko na fotografii nie je nezvestná Madeleine McCannová, ale dcéra miestneho farmára. Uviedol to v stredu reportér tlačovej agentúry AFP, ktorý rodinu v meste Zinat pri Tetouane na ...Zdieľať

ZINAT 26. septembra (WEBNOVINY) - Blonďavé dievčatko na fotografii nie je nezvestná Madeleine McCannová, ale dcéra miestneho farmára. Uviedol to v stredu reportér tlačovej agentúry AFP, ktorý rodinu v meste Zinat pri Tetouane na severe Maroka navštívil. Dievčatko sa volá Bouchra Benaissová a narodilo sa 24. októbra 2004 v Zinate, povedali reportérovi jeho rodičia, Ahmed Ben Muhamad Benaissa a jeho manželka Hafida Achkar, ktorí fotografovi ukázali rodný list a ďalšie doklady o totožnosti dieťaťa. Fotografia Benaissy pripomínajúcej Maddie, ktorú asi pred tromi týždňami v Maroku urobila španielska turistka, sa v stredu objavila na titulných stranách britských novín.

Britské dievčatko zmizlo 3. mája z hotela v portugalskom regióne Algarve, kde rodina dovolenkovala. Rodičia ho nechali v izbe spolu s dvojročnými dvojičkami a odišli na večeru do neďalekej reštaurácie. Po zmiznutí vyhlásili medzinárodnú pátraciu kampaň, na ktorej sa podieľa aj futbalová hviezda David Beckham či autorka série kníh o Harrym Potterovi Britka J.K. Rowlingová.

SITA/AFP


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Unesená Maddie je možno v Maroku (26. 9. 2007)
 V Maroku údajne videli nezvestnú Madeleine (23. 9. 2007)
 McCannovci chcú obrátiť pozornosť opäť na pátranie po dcére (18. 9. 2007)nasledujúci článok >>
STV a SRo vítajú odobrenie nového systému koncesií vládou
<< predchádzajúci článok
Svet šokovala billboardová kampaň proti anorexii