Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia


Naspäť na článok      Pridať príspevok

Fórum - Ján Čarnogurský do roka zváži, či chce byť prezidentomAutor: Mária Nôtová
Černogulský-prezidentom
Odoberať reakcie:
Dátum: 31.3. 12:54:38
Pán Černogulský,máte málo peňazí s obhajoby, tak sa tlačíte tam kde tečú bez práce?Ja Vám radím nerobte to ak nechcete zažiť sklamanie,ľudia Vám a Vám podobným už neveria.

odpovedať


Autor: Ján Cibulka
Čarnogurský chce byť prezidentom SR
Odoberať reakcie:
Dátum: 31.3. 21:27:35
Myslím si, pán Čarnogurský, že občania SR nezabudli na to, že práve Vy ste sa význačne pričinil o to aby poľnohospodárske družstvá na území SR zanikli. Nebyť vášho nezmyseľného a neuváženého rozhodnutia mohli sme byť omnoho ďalej v reformách pretože objavujeme čo už bolo dávno objavené, lebo poľnohospodárske družstva v SR ktoré poskytovali zamestnanie na väčšine územia SR zamestnanie veľa občanom SR, boli na takej úrovni ba aj omnoho predčili vzoru demokraciám SRN, USA a iným - už vtedy chodili do kravínov či maštalí alebo ako to mám nazvať aj veľkovýkrmne ošípaných ošetrovateľky alebo ošetrovatelia dojníc do zamestnania v bielych pláštoch a ísť vtedy do družstva bolo ako ísť do fabriky. Občania SR vám to nezabudli, pretože sme už mohli byť omnoho ďalej na strednom a východnom Slovensku mohlo byť menej nezamestnaných a hlavne vám občania SLOVENSKEJ REPUBLIKY s trvalým pobytom na území SR nezabudnú, že ste bol proti všetkému pri vzniku SR. Dovolím si tvrdiť, že takáto osoba nemá čo hladať ako kandidát na prezidenta SR, ja osobne by som sa hanbil podívať sa občanom SR do očí a radšej by som Vám poradil zostante tam kde ste so ctou ako vísť s hanbou lebo vám tak ako mikibande sa nedá veriť, lebo vždy zostalo len pri sľuboch a skutky boli úplne inde a dovolím si tvrdiť, že KDH ako i celá mikibanda do ktorej patríte i Vy neurobila od roku 1989 pre občana SR s trvalým pobytom na území SR nič čiže n u l u. Jasný dôkaz sú aj voľby marec 2012, kedy občan volič SR dal jasne najavo, že mikibandu a tie strany či hnutia nechce lebo zostalo len pri sľuboch a skutky boli také, že urobili chudobných ešte chudobnejšími a bohatých ešte bohatejšími. Teda neviem ako vôbec mohla vo vás vzísť myšlienka kandidovať za prezidenta SR keď ste bol a aj ste proti všetkému SLOVENSKÉMU to ostatné je len pretvárka aby ste zabodoval. Záverom chcem podotknúť, že nie som prívržencom, členom ani sympatizantom žiadnej politickej strany či hnutia, ale sledujem dianie na SLOVENSKU hlavne po roku 1989 a z toho čo tu bolo vychádzam. Radšej už končím...

odpovedať


Autor: Jaro
Pan Carnogursky, clovek protislovensky, nechcel SR!
Odoberať reakcie:
Dátum: 31.3. 22:32:28
1992. Pamatam sa ked p. Carnogursky bol na navsteve v New Yorku na schodzi pod kostolom sv. Jana Nepomuckeho. V jeho prihovore mlel vselico ale teme slobody a nezavislosti Slovenska sa vyhybal ako zeravemu uhliu. Ked uz ma tym nahneval, opytal som sa ho ci je, alebo nie je za slobodu Slovenska. A znova sa vytocil ako "pravy fiskal". Na verejnej schodzi KDH v Bratislave znova sa vyhybal odpovedat na tuto kardinalnu otazku. Ked som mu povedal, ze v tomto oslobodzujucom svete uz iba cigani a Slovaci nemaju vlastny stat... zacal pritomnych strasit Madarskom. Vyslovil sa v zmysle ci sme dobre vyzbrojeni, lebo Madari su pripraveni... A dnes tento slobodomurar a cechoslovakista chce byt prezidentom SR???! Slovaci nechcu ludi, ktori su v sluzbach cudziny.

odpovedaťPridaj príspevok

Zasielať mailom všetky reakcie
Zasielať mailom reakcie na zvolené príspevky
Email:    
Vyhľadávanie

 Prenájom áut


TV program
TV Markíza
11:10 Susedské prípad..
12:10 Rodinné prípady
13:10 Monk
15:00 Susedské prípad..
16:00 Rodinné prípady
  Kompletný program
  TV tipy


Kurzový lístok

1€= 25,160 CZK

1€= 0,843 GBP

1€= 336,010 HUF

1€= 4,256 PLN

1€= 1,103 USD
  Nastavenie


Horoskop
Baran - 20.3. - 19.4.
Býk - 20.4. - 21.5.
Blíženci - 22.5. - 21.6.
Rak - 22.6 - 22.7.
Lev - 23.7. - 23.8.
Panna - 24.8. - 23.9.
Váhy - 24.9. - 23.10.
Škorpión - 24.10 - 22.11.
Strelec - 23.11. - 22.12.
Kozorožec - 23.12. - 20.1.
Vodnár - 21.1. - 19.2.
Ryby - 20.2. - 19.3.


Výsledky zápasov
  Výsledky zápasov     live - naživo
  Futbal
  Tenis
  Hokej
  Basketbal


Online hry
Crash Boom Bang
Crash Boom Bang
Mega Miner
Mega Miner
 Ďalšie hry