Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

07. mája 2012

Do konca júna bude diaľnica D2 čiastočne uzavretáNárodná diaľničná spoločnosť (NDS) upozorňuje vodičov na čiastočnú uzávierku úseku diaľnice D2 medzi Kútmi a Malackami. Oddnes do soboty 30. júna bude pravý pruh čiastočne ...Zdieľať
dialnica BRATISLAVA 7. mája (WEBNOVINY) - Národná diaľničná spoločnosť (NDS) upozorňuje vodičov na čiastočnú uzávierku úseku diaľnice D2 medzi Kútmi a Malackami.


Oddnes do soboty 30. júna bude pravý pruh čiastočne uzavretý na kilometroch 9,8 až 11,8 a ľavý pruh na kilometroch 22,7 až 24,7 a následne na kilometroch 26,6 až 27,5.

Pre agentúru SITA to uviedol hovorca Národnej diaľničnej spoločnosti Marcel Jánošík. Dôvodom čiastočnej uzávierky je údržba a oprava vozovky.

Na úsekoch sa bude pracovať denne od 8:00 do 19:00. Mimo uvedených hodín bude diaľnica prejazdná bez obmedzení.

"Počas celého trvania čiastočnej uzávierky diaľnice D2 bude premávka presmerovaná do voľného jazdného pruhu, pričom maximálna povolená rýchlosť bude znížená na 80 kilometrov za hodinu," informoval Jánošík.

Národná diaľničná spoločnosť žiada vodičov, aby dodržiavali bezpečnosť cestnej premávky a rešpektovali dopravné značenie a pokyny zamestnancov spoločnosti a polície.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lyžiarska sezóna sa v Tatrách definitívne skončila
<< predchádzajúci článok
Víťazstvo Hollanda zatiaľ rating Francúzska neovplyvnilo

Do konca júna bude diaľnica D2 čiastočne uzavretá - diskusné fórum čitateľov