Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

01. novembra 2019

Do novej éry s novou hudbou, hovorí speváčka Dua Lipa, ktorá predstavila nový singel


Tagy: singel

Anglická speváčka Dua Lipa zverejnila singel Don’t Start Now. "Rozhodla som sa zverejniť túto pieseň ako prvú, aby som mohla uzavrieť jednu kapitolu môjho života a začať druhú. Do novej éry s novou ...Zdieľať
spain_european_mtv_awards_2018_arrivals_88995 66a93ac34bfa45dea9b8146f37b29d58 676x450 1.11.2019 (Webnoviny.sk) - Anglická speváčka Dua Lipa zverejnila singel Don’t Start Now. "Rozhodla som sa zverejniť túto pieseň ako prvú, aby som mohla uzavrieť jednu kapitolu môjho života a začať druhú. Do novej éry s novou hudbou," vyjadrila sa 24-ročná interpretka o novinke.


Pieseň je podľa nej o napredovaní v živote a "nedovolení, aby tomu niekto stál v ceste". Na piesni speváčka spolupracovala s rovnakým tímom ako v prípade singla New Rules.

Rodáčka z Londýna ku skladbe zároveň na službe YouTube zverejnila aj videoklip. V ňom spolu s kamarátkami navštívila viacero miest, na každom ju však niekto prenasledoval, no ona sa s ním napokon vysporiadala. O réžiu klipu sa postaral Nabil.

Dua Lipa


začala s hudobnou kariérou už ako 14-ročná, keď na službe YouTube zverejňovala coververzie hitov iných speváčok. Jej prvým vlastným singlom bola skladba New Love, ktorú uviedla v auguste 2015. Preslávila sa však najmä skladbou Be The One, ktorú ponúkla v októbri toho istého roka. Na konte má štúdiovku Dua Lipa (2017) a tri EP. Z debutového albumu pochádza zmienený singel New Rules, s ktorým sa jej podarilo dobyť UK Chart.
Informácie pochádzajú z webstránky pitchfork.com a archívu agentúry SITA.


Zdroj: Webnoviny.sk - Do novej éry s novou hudbou, hovorí speváčka Dua Lipa, ktorá predstavila nový singel © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: singel
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Plány sesterskej firmy Googlu na vybudovanie inteligentného mesta v Toronte pokročili
<< predchádzajúci článok
Šutor: Predkresťanskí Slovania mali Pamiatku zosnulých viac ráz v roku

Do novej éry s novou hudbou, hovorí speváčka Dua Lipa, ktorá predstavila nový singel - diskusné fórum čitateľov