Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

03. mája 2021

Dôchodca mal podviesť vlastnú manželku, zmenou vlastníckych práv ju pripravil o desaťtisíce eurObvineniu zo zločinu podvodu, ktorého sa dopustil na vlastnej manželke, čelí 80-ročný muž z Humenného. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v PrešoveZdieľať
dochodca 676x451 3.5.2021 (Webnoviny.sk) - Obvineniu zo zločinu podvodu, ktorého sa dopustil na vlastnej manželke, čelí 80-ročný muž z Humenného. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová, ešte v roku 2015 na notárskom úrade uzatvoril muž so svojou manželkou dohodu o zúžení zákonom ustanoveného rozsahu bezpodielového spoluvlastníctva manželov.


„Predmetom dohody bol byt na Nemocničnej ulici v Humennom, ktorý muž podľa zmluvy nadobudol celý do svojho výlučného vlastníctva. Svoju chorú manželku tak týmto konaním poškodil o najmenej 28 500 eur,“ uviedla Ligdayová. Obvinený muž je stíhaný na slobode. Hrozí mu trest odňatia slobody na tri až desať rokov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Dôchodca mal podviesť vlastnú manželku, zmenou vlastníckych práv ju pripravil o desaťtisíce eur © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Čaputová už má petíciu o predčasných voľbách, na hárkoch je viac ako 600-tisíc podpisov
<< predchádzajúci článok
Zamestnávatelia žiadajú zrušiť pandemickú komisiu, kritizujú COVID automat aj predĺžený núdzový stav

Dôchodca mal podviesť vlastnú manželku, zmenou vlastníckych práv ju pripravil o desaťtisíce eur - diskusné fórum čitateľov