Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

10. júna 2021

Dopravná nehoda stála 73-ročnú ženu život, účastníkom bol aj policajtŽivot 73-ročnej ženy z Prešova si dnes vyžiadala dopravná nehoda na ulici Mirka Nešpora v Prešove. Ako uviedla prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, ...Zdieľať
policia 1 676x425 10.6.2021 - Život 73-ročnej ženy z Prešova si dnes vyžiadala dopravná nehoda na ulici Mirka Nešpora v Prešove. Ako uviedla prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, účastníkom dopravnej nehody bol policajt zaradený na Krajskom riaditeľstve Policajného zboru v Prešove. Dychová skúška bola negatívna. „Vec vyšetruje inšpekcia ministerstva vnútra,“ uviedla Ligdayová.


Ako pre agentúru SITA dodal hovorca Záchrannej služby Košice (ZSKE) Viktor Wurm, na mieste bol ako prvý záchranár – špecialista ZSKE.

Okamžite začal s oživovaním pacientky aj s použitím elektronického systému na kompresie hrudníka Lucas. Po príchode posádky rýchlej lekárskej pomoci sme niekoľko desiatok minút pokračovali v rozšírenej kardiopulmonálnej resuscitácii pacientky, ktorá však nebola úspešná a lekár musel konštatovať smrť," doplnil Wurm.


Zdroj: Webnoviny.sk - Dopravná nehoda stála 73-ročnú ženu život, účastníkom bol aj policajt © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vodiči by v Rajeckých Tepliciach mali dávať pozor, polícia upozorňuje na čiastočnú uzávierku mosta
<< predchádzajúci článok
Slovensko sa plánuje uchádzať o členstvo vo Výkonnej rade UNESCO

Dopravná nehoda stála 73-ročnú ženu život, účastníkom bol aj policajt - diskusné fórum čitateľov