Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

29. augusta 2019

Ed Sheeran si plánuje dať koncertnú pauzu, svetové turné ukončil po viac ako dvoch rokochAnglický spevák Ed Sheeran si plánuje dať koncertnú pauzu. Dvadsaťosemročný interpret to vyhlásil počas vystúpenia v jeho domácom meste Ipswich, kde ukončil svoje svetové Divide ...Zdieľať
ed 676x451 29.8.2019 (Webnoviny.sk) - Anglický spevák Ed Sheeran si plánuje dať koncertnú pauzu. Dvadsaťosemročný interpret to vyhlásil počas vystúpenia v jeho domácom meste Ipswich, kde ukončil svoje svetové Divide Tour.


Možno viete alebo možno ani nie, strávil som na turné Divide viac ako dva roky a toto je posledný deň tejto šnúry. Je na tom niečo horkosladké. Milujem vás za to, že ste prišli a som veľmi rád, že to celé ukončíme práve v meste Ipswich. Toto je zrejme môj posledný koncert na ďalších 18 mesiacov,“ povedal.

Edward Christopher Sheeran


...debutoval v roku 2011 albumom +, po ktorom nasledovali štúdiovky x (2014), ÷ (2017) a No. 6 Collaborations Project (2019), ktorá obsahuje spolupráce s Justinom Bieberom, Skrillexom, Brunom Marsom a ďalšími známymi interprertmi.

So všetkými nahrávkami dobyl UK Chart, pričom s druhou, treťou a štvrtou sa dostal na vrchol aj v americkom rebríčku Billboard 200. Na konte má napríklad štyri ceny Grammy, päť BRIT Awards a tiež štyri Ivor Novello Awards.

Medzi jeho najznámejšie skladby patria I See Fire, Thinking Out Loud, Photograph či spoločná pesnička so skupinou Rudimental, Bloodstream.


Informácie pochádzajú z webstránky www.nme.com a archívu agentúry SITA.


Zdroj: Webnoviny.sk - Ed Sheeran si plánuje dať koncertnú pauzu, svetové turné ukončil po viac ako dvoch rokoch © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zádielska tiesňava spomínala na svetový rekord, repete nebude
<< predchádzajúci článok
Chiki Liki Tu-A sa na Ostatňi Raz Tour rozlúči s prešovským plátnom

Ed Sheeran si plánuje dať koncertnú pauzu, svetové turné ukončil po viac ako dvoch rokoch - diskusné fórum čitateľov