Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Elektrobicykel pre naše vyššie cieleČo si na svojom bicykli vážite najviac? Je to komfortná a rýchla jazda alebo kvalitný mechanizmus v preferovanom teréne?Zdieľať
Elektrobicykel pre naše vyššie ciele

Všetky parametre sú rovnako dôležité, len ako ich získať v jednom a tom istom bicykli? Dnes vám pomôžeme prebádať najnovšiu ponuku značkových bicyklov, vďaka ktorým napredujete bez toho, aby ste si všimli, ako plynie čas.

Prečo sa rozhodnúť pre ebike 

Elektrobicykel jednoducho udáva trend, ktorý nemožno prehliadnuť. Ponúka zážitkovú, energickú jazdu, ktorou prekonávate samých seba. Nie je ničím výnimočným, že práve ebike umožňuje začiatočníkom vyrovnať sa v náročnom teréne svojim skúsenejším „kolegom“. Jazda sa mení na túru bez výraznej záťaže a potu, naopak, užívame si výhľad z tých najstrmších úsekov. Hnacím motorom sa stáva elektromotor s dojazdom často až 100 km.

Ebike patrí k obľúbeným nielen pre širokú zážitkovosť, ale aj pre udržiavanie kondície u všetkých vekových kategórií a pri rôznych zdravotných obmedzeniach. Cyklistiku tak môžete absolvovať bez niekoľkohodinovej námahy, a pritom si užívať komfortnú rýchlosť, výhľady na prírodu a okolie.

Príťažlivé a efektívne celoodpružené bicykle

Horské elektrobicykle predstavujú neporovnateľne väčší komfort oproti „klasickým“ horským. Sú dôkazom, že pri ebikoch sa hranice zážitkov nekončia. Na vyššie priečky sa dostávajú vďaka prednému aj zadnému odpruženiu. Garantujú lepšie ovládanie v teréne a hladkú jazdu aj na väčších nerovnostiach. Celoodpružené horské bicykle sú praktickejšie do náročných terénov, za novými výzvami, resp. pre dobrodružstvo, ktoré má strmé a krivolaké línie. Rýchlosťou síce neoplývajú, no zato umožňujú „donútiť sa“ ďalších nových zjazdov.

Kde budete ale o krok bližšie k novým zážitkom na bicykli? Prvú zastávku absolvujte v eshope Bikere.sk, kde okrem ponuky elektrobicyklov nájdete nevyhnutné príslušenstvo, doplnky a ostatnú výbavu pre cyklistov.

Zdroj obrázku: Val's World / Shutterstock.com

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slovenskí ministri podporujú návrh o vstupe Švédska a Fínska do NATO, je ešte potrebný súhlas parlamentu
<< predchádzajúci článok
Vláda schválila Program Slovensko, zahŕňa takmer 13 miliárd eur z fondov Európskej únie