Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

14. júna 2021

Fanúšik vo Wembley spadol z tribúny počas zápasu na ME vo futbale, leží v kritickom stave v nemocniciKrátko po úvodnom výkope v nedeľňajšom súboji Anglicko - Chorvátsko (1:0) naZdieľať
britain_england_croatia_euro_2020_soccer_93613 cc498cb3b67d47e9a42b11430e51441b 676x427 14.6.2021 (Webnoviny.sk) - Krátko po úvodnom výkope v nedeľňajšom súboji Anglicko - Chorvátsko (1:0) na ME vo futbale v Londýne sa vážne zranil jeden z fanúšikov na štadióne Wembley.

Po páde zostal nehybne ležať


Podľa denníka Evening Standard spadol z poschodia na sedadlá a betónový podklad a bez pohybu zostal ležať na zemi. Viaceré britské médiá uviedli, že v kritickom stave ho potom previezli do nemocnice.


"Videl som, ako sa jeho nohy ocitli nad bariérou. Potom spadol a zostal nehybne ležať. Jeden človek blízko nás všetko dobre videl a potom začal plakať. To neveští nič dobré," uviedol nemenovaný anglický fanúšik, cituje ho denník Daily Mail. Hovorca štadióna Wembley potvrdil, že išlo o muža, ktorý mal ťažký úraz.


Súčinní pri vyšetrovaní


"Zdravotníci mu priamo na mieste poskytli prvú pomoc a potom ho previezli v kritickom stave do nemocnice. Budeme súčinní s Európskou futbalovou úniou pri vyšetrovaní tohto incidentu a situáciu budeme pravidelne monitorovať."

Na súboj Anglicko - Chorvátsko bolo povolené zaplnenie známeho londýnskeho svätostánku futbalu do 25 percent z jeho kapacity. Takže na zápase mohlo byť z dôvodu protipandemických opatrení oficiálne 22 500 divákov. Anglicko sa v repríze semifinále MS 2018 napokon dočkalo dôležitého víťazstva 1:0. Jediný gól zápasu strelil v 57. min Raheem Sterling.


Zdroj: Webnoviny.sk - Fanúšik vo Wembley spadol z tribúny počas zápasu na ME vo futbale, leží v kritickom stave v nemocnici © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Získa Djokovič v tomto roku kompletný Grand Slam? Ak sa tak stane, Vajda chce s trénovaním skončiť
<< predchádzajúci článok
Nevídaný svetový rekord zo Slovenska! Futbalista spracoval padajúcu loptu z výšky 60 metrov!

Fanúšik vo Wembley spadol z tribúny počas zápasu na ME vo futbale, leží v kritickom stave v nemocnici - diskusné fórum čitateľov