Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

20. septembra 2021

Heger riešil s členmi na pracovnej skupine zatýkanie policajtov, sporný paragraf i stíhanie novinárov (video)Členovia Pracovnej skupiny pre obnovu dôvery v právny štát na pondelkovom prvom stretnutí riešili tému zatýkania policajtov, ktorí pomáhali v boji ...Zdieľať
bp_1949 676x460 20.9.2021 (Webnoviny.sk) - Členovia Pracovnej skupiny pre obnovu dôvery v právny štát na pondelkovom prvom stretnutí riešili tému zatýkania policajtov, ktorí pomáhali v boji proti organizovanému zločinu.


Ako na tlačovej konferencii ozrejmil predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO), reč bola aj o paragrafe 363 Trestného poriadku či o trestnom stíhaní novinárov Denníka N Moniky Tódovej a Konštantína Čikovského.


Vznik odbornej pracovnej skupiny, ktorá má pripraviť návrhy zmien vo fungovaní polície, prokuratúry a súdov, oznámil premiér 16. septembra po zasadnutí Bezpečnostnej rady SR.

Vlnu politických reakcií vyvolalo zadržanie štyroch vyšetrovateľov Národnej kriminálnej agentúry policajnou inšpekciou. Tá zadržala aj vlastného dočasného šéfa. Obvinení sú zo zneužitia právomoci vereného činiteľa a marenia spravodlivosti.

Správu budeme aktualizovať.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Heger riešil s členmi na pracovnej skupine zatýkanie policajtov, sporný paragraf i stíhanie novinárov (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Rumunský kamionista prevážal športovú obuv, podľa nitrianskych colníkov môže ísť o falzifikáty
<< predchádzajúci článok
Valášek by bianco šek na podporu vlády nepodpísal, svoj definitívny postoj ešte nevyjadril

Heger riešil s členmi na pracovnej skupine zatýkanie policajtov, sporný paragraf i stíhanie novinárov (video) - diskusné fórum čitateľov