Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

17. mája 2024

Hokejové To fakt?: Bob a Bobek sa na šampionáte v Česku postarali o rekordMaskotov tohtoročných majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji v Česku, králiky Boba a Bobeka, už fanúšikovia nezoženú. Aspoň nateraz. rubrAko ...Zdieľať
66408d9ee61ac469586182 1 676x461 17.5.2024 (SITA.sk) - Maskotov tohtoročných majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji v Česku, králiky Boba a Bobeka, už fanúšikovia nezoženú. Aspoň nateraz.


rubrAko referuje web hokej.cz, populárna dvojica s číslami 20 a 24 bola vypredaná už v piaty deň svetového šampionátu, pričom ešte nikdy v histórii hokejových MS neboli maskoti vykúpení tak skoro.

Viac o téme: MS v hokeji 2024


„Každý rok je to iné. Niekedy sa oficiálne suveníry vypredajú ešte pred koncom, niekedy zostanú do konca. Ak zostanú, niekedy sa na posledné dni zlacnia, niekedy nie. Zažili sme už všetky možnosti. Ale ešte nikdy sa najžiadanejšie maskoti nevypredali hneď v piaty deň šampionátu,“ uvádza web hokej.cz.

Oficiálne fanshopy v Prahe a Ostrave by ešte mali dostať nejakých maskotov pre fanúšikov, ktorí si ich ešte nestihli kúpiť. Neexistuje však žiadne presné číslo, kedy a koľko ich bude.

Bob a Bobek boli maskotmi hokejových majstrovstiev sveta aj v roku 2015. Zaujímavosťou je, že v jednej z rozprávkových epizód si králiky zahrali hokej.


Zdroj: SITA.sk - Hokejové To fakt?: Bob a Bobek sa na šampionáte v Česku postarali o rekord © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Istanbul by mohol organizovať Európske hry v roku 2027 a má záujem usporiadať aj letné olympijské hry
<< predchádzajúci článok
PIATY ZÁPAS SR NA MS: Proti Francúzsku s cieľom príbližiť si postup