Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

15. septembra 2020

Hurikán Paulette zasiahol Bermudy, odniesli si to len stromy a elektrické vedenie (video)Hurikán Paulette, ktorý zasiahol britské zámorské územie Bermudy, na tomto súostroví v pondelok polámal stromy a poškodil elektrické vedenie. Vládni predstavitelia však uviedli, že neboli ...Zdieľať
tropical_weather_36525 dd6ebc20d8e44a0d9ca76fe69b30b2f9 1 676x451 15.9.2020 (Webnoviny.sk) - Hurikán Paulette, ktorý zasiahol britské zámorské územie Bermudy, na tomto súostroví v pondelok polámal stromy a poškodil elektrické vedenie.


Vládni predstavitelia však uviedli, že neboli hlásené nijaké obete na životoch ani zranenia alebo vážne škody na majetku.

Epicentrum hurikánu sa v pondelok v noci nachádzalo 440 kilometrov severovýchode od Bermúd a sprevádzal ho vietor s rýchlosťou 165 kilometrov za hodinu. Informovalo o tom americké Národné centrum pre hurikány.

Približne 50 ľudí vyhľadalo vládou poskytnuté úkryty a v jednom okamihu bola bez dodávok elektriny tretina klientov miestnej energetickej spoločnosti.


Zdroj: Webnoviny.sk - Hurikán Paulette zasiahol Bermudy, odniesli si to len stromy a elektrické vedenie (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Šírenie koronavírusu v Európe ukazuje na potrebu koordinácie krokov na európskej úrovni, tvrdí Beňová
<< predchádzajúci článok
Europoslancov znepokojuje snaha o prísnejší interrupčný zákon, Čaputovej a Kollárovi poslali otvorený list

Hurikán Paulette zasiahol Bermudy, odniesli si to len stromy a elektrické vedenie (video) - diskusné fórum čitateľov