Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Pre ženy

15. apríla 2013

Hydratačné kolagénové sérum proti vráskam ETANIVyživujúce sérum proti vráskam ETANI je vhodné pre všetky typy pleti. Ľahko sa aplikuje, rýchlo vstrebáva a je vhodné pre ženy aj mužov vrátane osôb s citlivou pleťou alebo alergiou.Zdieľať
Sérum proti vráskam ETANI
Medzi účinné zložky patrí vzácny prírodný kolagén, ktorý aktívne odstraňuje vrásky a pomáha udržať vašu pleť pružnú a hladkú.
Sérum proti vráskam ETANI
  • Vyhladzuje pokožku a redukuje výskyt vrások.
  • Chráni pleť pred voľnými radikálmi.
  • Znižuje tvorbu ďalších vrások.
  • Hydratuje a vyživuje pleť.
  • Stimuluje pleť k tvorbe vlastného kolagénu a elastínu
 Účinné zložky:
Collagen Malitol Fiber (vzácny rybí kolagén) - Jeho unikátne zloženie vyhladzuje drobné vrásky. Postupne tak dochádza k viditeľnému vyhladeniu pleti. Navyše vhodne stimuluje bunky, aby produkovali vlastný kolagén a udržali tak pleť elastickú a pevnú aj do budúcna. 
Coralina Officinalis Extract (extrakt z morskej riasy)
Ginseng Radix Extract (výťažok z koreňa ženšenu)
Pearl powder (prášok z perál)
Abies pestinata Fiber (vláknina z jedle striebornej)
Popis: Vyživujúce sérum proti vráskam ETANI je vhodné pre všetky typy pleti. Ľahko sa aplikuje, rýchlo vstrebáva a je vhodný pre ženy aj mužov vrátane osôb s citlivou pleťou alebo alergiou. Medzi účinné zložky patri vzácny prírodný kolagén, ktorý aktívne odstraňuje vrásky a pomáha udržať vašu pleť pružnú a hladkú.  Okrem redukcie existujúcich vrások kolagén tiež účinne zamedzuje ich ďalšiemu vzniku.
 
Doporučená cena: 32,- EUR

 Hydratačné kolagénové sérum proti vráskam ETANI
 
Sérum je možné kupit na www.etani.sk, alebo vo vybraných predajniach na území Slovenska.

Luxusná prírodná lekárska kozmetika ETANI
 
Kozmetika ETANI je certifikovaná Úradom Verejného Zdravotníctva SR a testovaná v Analab Praha - člen skupiny Bureau Veritas
 
ETANI je registrovaná značka, ktorá prináša exkluzívne kozmetické výrobky pre starostlivosť o pleť každej modernej ženy. Vďaka využitiu kombinácie najpokročilejších technológií a klasickej orientálnej medicíny sú všetky výrobky značky ETANI veľmi účinné, vyrobené bez parfumácie a bez parabénov. Produkty značky ETANI sú vďaka svojmu zloženiu, účinkom a priaznivej cene najlepšou voľbou v boji proti vráskam a proti prejavom starnutia pleti. Vhodné tiež pre priebežnú redukciu vrások a každodennú starostlivosť o pleť. Výrobky ETANI sú určené aj pre zákazníkov, ktorí majú veľmi citlivú pleť a požadujú najvyššiu kvalitu v starostlivosti o pleť a záleží im pritom na prírodnom zložení. Prírodná kozmetika ETANI je vhodná aj pre alergikov. ETANI ponúka kompletný rad účinnej prírodnej kozmetiky.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kraus pridal pre veľký záujem ďalšie predstavenie s Lasicom
<< predchádzajúci článok
V Bratislave vystúpi svetová legenda Bad Religion

Hydratačné kolagénové sérum proti vráskam ETANI - diskusné fórum čitateľov