Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

15. apríla 2013

Kraus pridal pre veľký záujem ďalšie predstavenie s LasicomČeský herec, publicista, dramatik, režisér a predovšetkým známy moderátor Jan Kraus sa 28. apríla o 19:00 predstaví v bratislavskom Ateliéri Babylon so svojím programom Jan Kraus aneb hvězdy jak je ...Zdieľať
milan lasica BRATISLAVA 15. apríla (WEBNOVINY) - Český herec, publicista, dramatik, režisér a predovšetkým známy moderátor Jan Kraus sa 28. apríla o 19:00 predstaví v bratislavskom Ateliéri Babylon so svojím programom Jan Kraus aneb hvězdy jak je neznáte, ktorého hosťom bude slovenský herec, humorista a glosátor Milan Lasica.


Pre veľký záujem o túto talkšou sa však organizátor rozhodol pridať ešte jedno predstavenie v ten istý deň o 16:00.

"Veril som, že spojenie týchto dvoch humoristov ľudí zaujme. Obidvaja sú pohotoví, vtipní a nebezpečne trefní. Je to jedinečná príležitosť vidieť ich spolu na jednom pódiu," uviedol organizátor predstavenia Róbert Karas.

"Myslím, že to bude zábavné spojenie. Český a slovenský humor sa neodlišujú. Humor je iba dobrý a nepodarený a ten nepodarený nie je vlastne humor," vyhlásil Lasica.

Vstupenky na predstavenie online tu

"Mám pred pánom Lasicom rešpekt, tak ako takmer každý. Je to jeden z najlepších humoristov, akého kedy Slovensko malo. A ten ďalší je Satinský," dodal Kraus. Hudobným hosťom predstavenia bude speváčka a herečka Lenka Salmanová alias LeRa, známa z muzikálov Čajočky, Traja mušketieri či Neberte nám princeznú. Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal. Informácie agentúre SITA poskytla Nora Krchňáková z agentúry Propaganda House.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na festivale BA City Beats vystúpi aj Vec a Tomáš Sloboda
<< predchádzajúci článok
Hydratačné kolagénové sérum proti vráskam ETANI

Kraus pridal pre veľký záujem ďalšie predstavenie s Lasicom - diskusné fórum čitateľov