Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

13. októbra 2021

Ide o vymyslený príbeh a bol by bol blázon, ak by odstúpil z funkcie, bráni Fico obvineného KažimíraObvinený Peter Kažimír by bol blázon, keby odstúpil z funkcie guvernéra Národnej banky ...Zdieľať
peter kazimir robert fico 676x451 13.10.2021  - Obvinený Peter Kažimír by bol blázon, keby odstúpil z funkcie guvernéra Národnej banky Slovenska (NBS). Na stredajšej tlačovej konferencii to povedal šéf strany Smer - sociálna demokracia (Smer-SD) Robert Fico.


Podľa šéfa smerákov totiž pri obvinení Kažimíra ide o vymyslený príbeh. Fico ďalej zdôraznil, že strana Smer-SD odmieta toto obvinenie aj pre dôkaznú situáciu. V tejto súvislosti sa pýta, prečo stačí výpoveď jedného udavača, ktorý je obvinený alebo vo väzbe, na to, aby boli obvinení ďalší ľudia.

„Kažimír je posledný človek, voči ktorému by som ja mal povedať niekoľko pozitívnych slov. Stál totiž za zradou v Smere-SD viac ako ktokoľvek iný. Je to politik, ktorý v strane len bral funkcie a potom zradil a utiekol. Musím sa však za neho v tejto veci postaviť, lebo ho poznám, a to obvinenie voči jeho osobe je blbosť," uviedol Fico s tým, že trestné veci vychádzajúce z Úradu špeciálnej prokuratúry sú smiešne a bez šarmu.


Zdroj: Webnoviny.sk - Ide o vymyslený príbeh a bol by bol blázon, ak by odstúpil z funkcie, bráni Fico obvineného Kažimíra © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 P. KAŽIMÍR BUDE NOVÝM GUVERNÉROM NBS (27. 2. 2019)nasledujúci článok >>
Najvyšší súd rozhodol v kauze vraždy exprimátora Hurbanova, Zsuzsovú poslal definitívne na 21 rokov do väzenia
<< predchádzajúci článok
Nemecké firmy chcú na Slovensku podporiť trvalú udržateľnosť, od vlády žiadajú dôkaz o prioritách

Ide o vymyslený príbeh a bol by bol blázon, ak by odstúpil z funkcie, bráni Fico obvineného Kažimíra - diskusné fórum čitateľov